1 hafta sonra şehirdeki bir kac lisenin birden katılacağı bir şiir dinletisi olacak ve bende şiir okuyacağım bir kac şiir arasında kararsız kaldım ama sizin de çok sevdiğiniz eski dönem şairlerinden şiirler var mi önlenebileceğiniz?

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Bence 33 Kurşunu okumalısın Van için çok şey ifade ediyor...
    https://www.youtube.com/watch?v=Ji5Qyb1tolU
    33 Kurşunu alan varsa Ahmet Telli den de okuyabilirsin
    www.youtube.com/watch
    www.youtube.com/watch
    Daha tavsiye verebileceğim bir kaç şiir var istersen
    Van'ın yeri başkadır bende belki biri dinler diye umut ediyorum...

2|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim cok incesiniz

• Profilde Van'ı gördüğüm için size önerdim, bence Van'da sadece bir şiir okunacaksa o şiir 33 Kurşun olmalıdır bir şiir dinletisi olacaksa açılış ve kapanış 33 Kurşun şiiriyle olmalıdır Mustafa Muğlalı denen canavarın yaptığı katliama ödül mahiyetinde, bir kışlaya o canavarın adının verilmesi insanlık suçudur ve bu utanç henüz bir kaç yıldır kapatılmıştır bu katliamı unutmamak elzemdir bu konuda bu şiirin okunması okutulması çok yerinde bir tepki ve o insanların acısının paylaşıldığının bir göstergesi olacaktır. Diye düşünüyorum şahsi fikirlerim. Rica ederim...

• Vaiz sokağı numara 70

Turgut Uyar

1|1
    0|0
  • Eski donem hangi donemden bahsedion nedimin siirleri guzeldir mesala ;) bes hececilerin siirleri guzeldir
    Orhan veli siirleri iyidir

1|0
    0|0
  • hitap edeceğin toplum önemli ;) neden mi önemli :) mesela;sağcılar mı ağırlıkta olacak solcular mı ;) demem yeterli olur sanırım şair ve şiir seçiminde ;)

1|0
    0|0
    • necip fazıl olabilir ;) m. a. ersoy

• Necip Fazilin Sakarya ve Kaldırımlar şiiri çok güzel :) ikisinden biri olabilir Mehmet Akif'in Zulmü alkışlayamam şiirini çok seviyorum :)

• okuyan kızları her zaman sevmişimdir... şiir okuyan kızları daha çok sevmişimdir... uzun şiirler okuyan kızları çok çok çok daha sevmişimdir... uzun şiirler okumayı seven kızlar aman allahım onlar için hiçbir şey söyleyemiyorum :) okumaya devam ;)

• Hazır 18 Mart geliyor önerim şu ki;

Mehmet Akif Ersoy-Çanakkale Şehitlerine

1|0
    0|0
  • tahir ve zühre

1|0
    0|0
  • Eski meski bilmem
    Cenal süreya -üvercinka her zaman tutar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...