Bayram nasıl gidiyor?

Şimdiye kadar bayramın 1. günü nasl geçti? ben bütün gün evdeydim akşam üzeri arkadaşımla buluştuk bilenler bilir Istanbul Kireçburnu'nda meşhur bir pideci var pide yedik ordan da Tarabya sahilde çay içtik güzel dinlendirici bir ilk gün geçirdim sizler neler yaptınız paylaşalım hadi...

0|0
7|13

En İyi Kız Görüşü

• Sabah 11 gibi kalkabildim ancak. Kahvaltı yaptık ailecek..Sonra teyzemlere gittik.Beni birbirinin peşisıra terkedip giden biricik kuzenim ve anneanneme gittim. Azıcık sitem ettim yersiz yere..Biraz üzüldüm..Çokça dua ettim...

Mezarlıklarının ayak bölümündeki suluklara kuşlar için su doldurdum şişe suyumdan...

Sonra diğer teyzeme gittik..Oradan da eve...

0|0
    0|0
    • tam bayram tadında bizim çevre köye gitti bu sene bayram benim için dinlence oldu allah dualarını, dualarımızı kabul etsin...

• Su da koy kuşlar için ..

• kesinlikle çok güzel bir davranış düşüncen için tebr. ediyorum.

Erkekler Ne Diyor 13

• Kapıya gelen çocuklara şeker tuttum, para verdim. Para verdiğim kız çocuklarından biri başka arkadaşını getirdi kendisi de güneş gözlüğü takmış, bozmadım, güldüm içimden ve bir daha verdim. Ekstra birşey yoktu.. bayramı çocuklar yaşıyor. :)

1|0
    0|0
  • bayram mi değilmi anlamıyorum sıradan bir tatil günü herkes tatilde bi ben kaldım buralarda yetim öksüz

0|0
    0|0
  • bende dün yeniköydeydim.. kireçburnunda pideci mi var bak orayı bilmiyorum kireçburnu fırını çörekleri ile meşhur bir yer var orası güzel bence

0|0
    0|0
    • kireçburnu çayırbaşı arası köşede tam bilirsin mutlaka.

• yok yaa şimdi merak ettim. orada bir shell benzincisi var oralarda mı ? fotograf çekmek için gideceğim 1 eylülde oralara artık gitmişken görürüm

• ebvet bak cadde bitiyor sola dönersen dediğin shel sağa dönersen pideci tam köşede... hatırlarsın kesin.

• hiç bişey yapmadım birazdan arkadaşta toplanıcaz okey, monopoly, pişti ile makara kukara. Ve sabaha doğru kabataş'ta çay, sonrasında gün doğmadan çamlıca tepesine çıkıp istanbul'u uyandıracağız:)

0|0
    0|0
  • valla hiçbişey yapmadım yarın tatile gdiyorum onun hazırlığını yaptım zaten geleneklerimizi özümüzü kayebbtiğimiz için bana artık bayram bişey ifade etmiyo o yüzden normal hayatımı yaşamay devam ediyorum bayramlarda...

0|0
    0|0
    • ne güzel bizde yarın iki günlük küçük bi gezi yapıcağız tatil demiyelim çünkü cuma işbaşı :(:(

• @altınoluk =) sabahtan ama sımdı dondum :(

0|0
    0|0
  • Bende evde oturdum akşama kadar sonra arkadaşlarımla bir avcılar turu ve cafe ardından ev.

0|0
    0|0
  • Bütün gün edirneyi dolaştım

0|0
    0|0
  • istediğim gibi güzeldi

0|0
    0|0
  • ... Tarabya sahili kalabalık mıydı?

0|0
    0|0
    • biz mado da oturduk evet bütün masalar doluydu aracımız içinde park yeri bulmakta zorlanıcak kadar kalabalıktı..

• ... Bayramın bu tarafını sevmiyorum.1. gün olması nedeni ile yapılması gereken ziyaretlere gidildi.Yarın istanbul'dan kaçmam lazım.

• Gitmiyor bayram mayram yok hala calisiyorum beynim sulandi

0|0
    0|0
  • gitmiyo ya. gurbet elde bayram zor :)

0|0
    0|0
  • pideleri yemişsin ohhh hani bize . . .

0|0
    0|0
    • aaa aşkolsun buyrun gelin sizede ısmarlarız..

• ama iyide çok pahalı değil bence buraya göre normal kır pidesi değil ayrıca bafra pidesi kavurmalı kaşarlı yumurtalı ayyh canım çekti yine yaww.

• pahalı pahalı istanbulda yaşamak bana uzak kalsın ama keçinin istemediği ot burnunun dibinde bitermiş ondan korkuyorum

Kızlar Ne Diyor 6

• pijamalarımı akşam 8e kadar çıkarmadım 8de misafir bastı mecburen gittim kot giydim şimdi yine pijamalarım ve kahve fincanımla mutluyum

1|0
    0|0
  • Bütün gün anneannemde gelenlerle bayramlaştık arada akrabalara gittim çoğu zaman evdeydim sıkıntıdan patladım.Biyere çıkmadım arkadaşlarımla meşhur yerde pide yemedim çay içmedim of :S

0|0
    0|0
    • ben de daha az önce ananemlere gittim çünkü oda yoktu evde ..

• Benm anneannem bütün gün evde herkesten büyük olunca gelmelerini bekliyo haliyle ve bizde yakın oturduğmz için sabahtan akşama kadar ondaydık 3.günü kendime ayırcam inşallah :)

• klasik bayram işte, ailelerle filan..

0|0
    0|0
  • 1 saat önceye kadar güzel gidiyordu.. Taki küçükçekmece avcılar e5 yolunda motorsiklet kazasını görene kadar. Sanırım çocuk ölmüş :(

0|0
    0|0
    • üff bayram günü bir ailenin daha ocağına ateş düştü inşallah ölmemiştir yaa.

• yapma yaa :( allah yakınlarına sabır versin

• güzeldi okadar misafir vardıki dışarı çıkmaya fırsat bulamadık yarın artık baskın sırası bizde :)

0|0
    0|0
  • Iyi keanu Banada seker tut

0|0
    0|0
Yükleniyor...