Adolf Hitler savaşı kaybetmese, kazansaydı ne olurdu?

Bir düşünün derim eğer kazansaydı ne olurdu?

Ben kendi düşüncemi yazmayacağım.

0|0
4|28

En İyi Erkek Görüşü

• Ne olurdu demiyeceksin aslında, ne olmazdı diyeceksin.Adolf Hitler biraz daha hüküm sürebilseydi bugün İsrail olmayacaktı, Amerika şuan ki güçte olmayacaktı, dünya düzeni çok farklı olacaktı.Hatta Almanya Adolf Hitler öldükten sonra bile onun istediği yönde hareket etseydi yinede başarırdı gibime geliyor.Adolf Hitler'in vasiyeti "Almanya'nın bütün milletler ve Alman ulusu için zehir gibi tehlikeli olan Yahudileri ve Bolşevizm'i kovalamaktan asla vazgeçmemesidir.

Azılı bir yahudi düşmanı, katledici ve devrimcidir bana göre Adolf Hitler.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 27

• büyük germany yı kuracaktı hedefleri arasında o projeleri vardı hatta başlatmıştı şu almanyada bile yer altında büyük germany adı altında onun için hitler döneminde yapılan mertro istasyonu var tabii tren rayları yok sadece yapısal olarak temeli atılmış biçimde ama o dönem için cidden mühendislik harikası

0|0
    0|0
  • Hitler yaşasaydı dünya da bu kadar entrika dönmezdi. Yani israil-abd her ülkeye salıyor fesatı kardeşi kardeşe kırdıryor. Hitler olsaydı en azından israil olmazdı. abd de bu coğrafya da bu kadar cirit oynatmazdı.

0|1
    0|0
  • Fransa, sıradan bir avrupa ülkesi olurdu. Dünyada süper güç, muhtemelen Almanya olurdu. İngiltere'nin yanında savaşa giren Türkiye, bu sefer Atatürksüz ikinci bir kurtuluş savaşı yapmak zorunda kalırdı. O zaman Mustafa Kemal'in değeri eminim daha iyi anlaşılırdı.

0|1
    0|0
  • ne olacak yahudilerin dibini kazıyacaktı.. kazımasada azalacaktı.. şu anki israilin konumunda almanya olurdu.. AB kurulmazdı belki.. belkideleri sabaha kadar sıralayabilirim... o yüzden adolf hitler savaşı kaybetmeseydi belki bişiler olabilirdi belkide olamazdı..

0|1
    0|0
  • Adolf Hitler'in savaşı kazanması gibi bir durum söz konusu değildi. Çünkü savaş çıkaran Adolf Hitler değil, Yahudilerdir. Savaşın kontrolü tamamen Yahudilerin elindeydi ve Adolf Hitler sadece bir piyondu. Hitler, bu durumu kendisi bile bilmiyordu belkide. O yüzden böyle bir olasılık söz konusu bile olamaz. Hiç düşünmedim.

0|0
    0|0
    • uuuuu :) hitler bile piyon oldu :) cok merak ediyorum arkadaş o pion bu pion şu işlerin asıl arkasındaki adamlar çıksa dese ki lan hepsini biz yaptık tee o dönemden beri biz düzenliyoruz bu işi :) hacı helal olsun al dünya senin olsun yönet demek lazım...

• Adolf Hitlerde Yahudi Asıllıydı. OrtaDoğuda Büyük İsrail Devletini Kurmak İçin, Dünyanın Her Yerindeki Yahudilere Baskılar Yapıldı, OrtaDoğuya Göç Etmek Zorunda Kaldılar. Buda Onların Amacıydı Zaten. ve Orta Doğuda İSrail Devletini Kurmaları başarılı Oldu.

0|0
    0|0
  • şu anda butun dunyada faşist bır yonetım hakım olurdu.. ölen mılyonlarca ınsana hep yenılerı eklenır ve dunya nufusu asgarıye duserdı

0|0
    0|0
  • kazansaydı ilk olarak almanya şuan dünyanın süper gücüydü ikinci olarak yahudi diye birşey olmazdı ve 3.olarak teknoloji şuanki seviyeden çok daha iyi bir seviyede olabilirdi

0|0
    0|1
  • valla ülkemiz açısından bakarsak bize karışmazdı . bizimle bir derdi yoktu

0|0
    0|0
  • Dunyayı Fetheder tarihteki Turkleri soykırıma ugratırdı ama tarihin akısına ters bir olay bana gore cunku biz Türkler Tanrının askerleriyiz

0|0
    0|0
    • Kumandanlarından biri Adolf Hitler'e sorar :"Türklere neden saldırmıyoruz?"Bu soru üzerine Hitler :"Türkler öyle bir millettirki, eğer saldırırsak tamamını yok etmemiz gerekir... Yoksa 1 tane bilehayatta bırakırsak, yeni bir devlet kurar ve intikamını alır...

• bende yazmayacağım. bıyığına gurban

0|0
    0|0
  • Mutlu olurdum.

0|1
    0|0
  • almanya savaşı görüntüde kaybetti. yahudi lobisi, yahudi katliyamı görüntüsü ve savaş kaybı görüntüsüyle oraya yerleşti. ingiltere'den sonra. şu an almanya'nın savaş kaybetmiş gibi bir hali var mı?

0|0
    0|0
  • 2023 de görücez nasılsa vekili şu an başta...

0|0
    0|0
    • Zaten yönetenleri artık herkes biliyor . Rostchild ve diğer Yahudi aileleri. Okullarda öğrendiğiniz kofti tarih dersleriyle sınırlı kalmayınız. Milli Eğitimin hiçbir tarih kiabında yazmaz böyle şeyler.

• dünyada yahudi kalmazdı

0|1
    0|0
  • yahudi diye birşey kalmazdı...

0|1
    0|0
  • Dünyayı yönetirdi

0|1
    0|0
  • israil kurulmazdı

biz dünyanın en zengin toplumu olurduk

0|1
    0|0
  • büyük alman imparatorluğu kurulmuş olurdu ve avrupa birliği olmazdı.

0|0
    0|0
  • dünyada çok daha fazla sarişin mavi gözlü olurdu

yahudi olmazdi.

0|0
    0|0
  • Hitler savaşı kaybetmedi ki, faşizm hala ayakta

0|0
    0|0
  • herkez hi hitler dicekti:D

0|0
    0|0
  • Ortalığın **** Bilmem anlatabiliyor muyum?

0|0
    0|0
  • tarihci değilim heralde çok kötü olurdu

0|0
    0|0
  • gezegenlere savaş açardı psikopat

0|0
    0|1
  • kızıl orduya karşı kazanması imkansızdı

0|0
    0|2
  • Hangi savaşı?