İngilizcemi nasıl ilerletirim

ingilizcede bildiğim fiil ve kelimeleri unutmaya başladığımı farkettim özelliklede kelimeleri hatırlamada sorun yaşıyorum sizce ne yapmalıyım? kaynak kitap almak istiyorum . upper ıntermediate seviyesinde ingilizcem

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel soru ben de cevapları bekliyorum. Benim söyleyebileceğim ise eğer anlayabilecek kadar ingilizcen varsa yabancı filmleri altyazı olmadan izle bir yandan da eline sözlük al ders çalışır gibi yok o seviyede değil diyorsan altyazılı izlemen de faydalı olur diye düşünüyorum

0|0
    0|0
    • ingilizce anlayıp konuşabiliyorum ama geçen gün liseye giden kız geldi evimize annesiyle misafirliğe kız dilkoya gidiyomuş ingilizcesi kötü diye testte bi soru sordu pressure vs kelimeler vardı hiç birini anlamadım ve daha önce ben o kelimelri biliyodum o kadar sinirlendim ki kendime lisedeki veled onu çözmekle uğraşıyo bende ingilizce biliyorum diye geçiniryorm dedim :( sinirlendim şuan kusura bakma bazı kelimeler türkçelikten çıkmış olabilir :D

• :) Sorun değil duygularınla yazınca akıcı olmuş zaten rahatlıkla okudum. Aynı durum bende de var iyi bir anadolu lisesinde okudum ünide de hazırlık okudum ama tembel olduğum için perfect değilim ama perfect seviyeye çıkarmam lazım. Dün yurtdışı eğitim fuarına gittim yabancı okulların temsilcileriyle bol bol konuştum bir günlük pratik yapmış oldum :))

Erkekler Ne Diyor 11

• www.bedavaingilizcedersler.com bu siteyi bir incelemeni öneririm faydasını çok görürsün böylesine iyi kaynak bulman zor olur zaten

0|0
    0|0
  • En iyi çözüm -imkan varsa- yurt dışına gitmek ya da pratik yapmak.

Altyazılı film/diziler, BBC ve CNN, yazılı/görsel eğitim materyalleri bir diğer çözüm. (Tell Me More, Effortless English vb.)

Nankör bir dildir, kullanılmadığı takdirde hemen unutulur; hayatınızdan çıkarmamalısınız.

0|0
    0|0
  • özel ders alabilirsin, dershanelere gidebilirsin hatta londrada bile özel birebir çalışabilirsin ama sonuç olarak istemekle birlikte düzenli çalışmak gerektiren birşey bu.

0|0
    0|0
  • Kitap oku, gazete oku, bbc'nin internet sayfasını oku... Siyaset, Magazin sayfası, spor sayfası, p*rno hikayeler,... kısacası ilgini ne çekerse oku...

0|0
    0|0
  • bol bol çalışmak lazım:)

0|0
    0|0
  • kesin cozum isstiyorsan burada baslangıc seviyesinde olup yurtdısına cıkıp acılman kaynasman mesela bu sonbahar aylarında avrupada gidip dil ogrenebilecegin en ucuz yer Malta Adası 1200 Euro hersey dahil yok boyle kampanya :)

0|0
    0|0
  • git çalış

0|0
    0|0
  • ingilizce kitap okumalısın

0|0
    0|0
  • alt yazılı diziler filmler seyret biraz olsun yardımcı olur

0|0
    0|0
  • konuşarak . filmlerı falan orjınal dılınde ızle

0|0
    0|0
  • yurt dışına giderek en iyi o şekilde

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yurt dısına gitme imkanın yoksa yabancı bir e-mail arkadası edinebilirsin,düzenli yazısınca cok yararı oluyor :)

0|0
    0|0
  • ingiltereye gıderek:D

0|0
    0|0
  • habbo.us a gir. interpals'a falan üye ol. facede yabancılarla konuş inanamayacaksin kendine süper ilerliyo.. kitap işe pek yaramaz... hatta hiç yaramaz emin ol:D

0|0
    0|1
Yükleniyor...