Ayrılığın şimdi ne olacak evresindeyim siz olsanız ne yapardınız?

Sevdiğim çocuktan vazgeçtim canım yana yana ağlaya ağlaya vazgeçtim daha yeni ama şu an ne hissetiğimi anlayamıycak kadar bozuk bi psikolojideyim o istemiyo ben ise kararlı gibiyim biliyorum pişmanda olucam ama adı yoktu böyle canım yanıyodu. şimdi ne olucak ilerleyen günlerde napmalıyım ben ona dönmemek grek..

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• kafa dağıt kendini başka şeyleree ver aile arkadaş onlarla dahA sıkı bağın olsun istemiyosa seni dönme geri

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• ... Tercihlerine saygı duymalısın.Kaybedişlerin senin isteklerin.Zaman,ihtiyacın olan tek şey.

0|0
    0|0
  • Seni istemıyorsa unut. Bir senıyenı bıle dusunme. Zamanına yazık.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kitap oku film izle arkadaşlarınla takıl ve kesinlikle şarkı dinleme. kafanda büyütüyosun ayrılığı onun normal sıradan hatta en iğrenç hallerini düşün sonu yoksa zaten karşına çıkıcak diğer insanları da tanımanı engelliycekti. çek acını ağla bi süre ama sonu yoksa en doğru kararı verdin. ben de bi kaç gün oldu severek ayrıldım ama olması gerekiyodu sonu yoktu

0|0
    0|0
  • Adı olmayan ve neolduğu belirsiz olan şeylerin peşine gitmemen senin yararına olacak.

0|0
    0|0
  • vazgeçme sebebin neydi?dogru olanı yaptgna inanıyorsan güçlü ol.bu kararı verdysen mutlaka sebebi vardır.

0|0
    0|0
  • ayrılık çok zor rabbim sevenleri ayırmasın inşallah. Eğer gerçekten imkansızsa üzme kendini zaten üzülsende canın çıkana kadar ağlasanda 1 aya toparlarsın.. Sakın çivi çiviyi söker tabrinden feyz alma çivi çiviyi sökerken duvarı delik deşik eder. Kafanı dinle

0|0
    0|0
Yükleniyor...