Sizce tesettürün modasi olurmu?

bence modaya uyabilir, ama hatlari belli olmasin. pantolon giymesin bayanlar. hic yakismiyor. :DD sizceee?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• örtülü fahişeler kıyamet alametidir

0|0
    0|0
    • modaya uymak fahisemi demek anlamadim? cok sacma bence

• gerçek İslamda kadının giyimide bellidir öyle ilgi çekmek için çok süslenmez

• ben size ilgi cekmeyi sormadim moda ayni zamanda güzel ve temiz giyinmek demek bana göre. disarida tabiki pardüsesini giyinsin ama aile ortami ve kadinlar arasi modaya uymanin bir sakincasi oldugunu dusunmüyorum.

Erkekler Ne Diyor 2

• Zaten tessettürü din ucubeleri teksitil sanayinden para kazanmak için yaptılar..

0|1
    1|0
    • Allahuteala istiyor tesettürü.. para kazanma amacli olanlar soyunup poz verenlerdir.. tesettürlü olanlar degil!! islami arastirip öyle yorum yapin!

• Benim babaannem kuran hocasıydı ben onun böyle Yahudi tarzı giyindiğini hiç görmedim.. Hem bize öğrettiği kuranda bu Muaviye köğeği deyyuslarının söyledikleri yoktu... Siyonistler tarikat ve cemaat ayağına İslamı IŞİG gibi deyyusların dini haline getirdi.. Önce bir dinler tarihini okuyup şeyhlerin size taktığı at gözlüğünden kurtulun.. Onun için Yüce Rabimin dinini uygulayan ülkeler hep pespayelik için de..

• benim annem kuran hocasi... hatta tüm sülalem öyle.. yazmayin devam cok sacma bir muhabbet olmaya baslayacak yoksa... bye

• Olmaz stv denen haşhaşi kanalı devamlı bu markaların reklamını yapıyor ayrıca, tesettür modasındaki kadınların genelinin hatları belli oluyor. Örtünme böyle olmamalı

0|0
    1|1
    • evet ben size katiliyorum :D modaya uyup ayni zamanda tesettürlü olan bayanlarda var. dinimizde güzel giyinmemiz gerekiyor. tabi disariya cikarken pardüsesini giyinsin ona bisey diyemem.

• Beğenmeyen denyo kesin kemalist. Kemalist güruh ile beraber at koşturdukları için artık haşhaşileri de onları arasına kattım.
      Din sana modaya uy diye kapan demiyor, örtünme farz olduğu için kapanmanı istiyor.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...