İrem Derici ve şarkılarını nasıl buluyorsunuz?

Son zamanlarda 'Nabza göre şerbet' şarkısını çok duymaya başladım, esasında şarkılarından pek haz etmem, siz ne düşünüyorsunuz efem?

0|0
62|130

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 129

• Cok severim, ben dusler ulkesin den beri takip ediyorum, bu sarkisida cok guzel atlatirsin yasin daha cok genc diyor manali manali;)

0|1
    0|0
  • Güfte ve Beste alakasız geliyor Bağırarak şarkı söylüyor gibi...
    Nabza Göre şerbet aralarında ''idare eder'' olan şarkılarından ki Şu ''kalbimin tek sahibine'' olan şarkısı güzel olmakla beraber Bıktırdı. Çünkü Bir Kayahan Değil ''bizimkisi bir aşk hikayesi'' Gibi bir eser yapabilecek bir kabileyetide yok Oda Güllü Gibi Hamiyet gibi Vs Vs.. Kaybolup gidecektir. Tahminime göre. Neden diye Sorarsan. Asıl şarkıcılar şu an piyasada değil... Bence Şu an bayablarda HAnde yener Ve gülşen Gibi isimler Varken İrem derici gibi Şarkıcılar Bu Gibi Starlara ancak Vokalist olmak zorunda kalırlar...

M&R

0|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • ben çok itici buluyorum , ne şarkıları şarkı ne sesi ses ne de guzellıgı guzellık !!!

1|0
    0|0
  • https://www.youtube.com/watch?v=wL-0d6-qJ8o bu sarkısı cok güzel ama sadece burada album halı berbat diye bilirim :)

bir kac sarkısını severim ama sadece bir kac.. Oda şarkısının pop tarza pek yakın olmadıgından arkasına sacma sapan tekno müzikler koysalar bunada cevabım hayır olurdu sanırım

0|0
    0|0
  • Asiri abartiliyor Turkiye de r&b yapilmadikca Turkce dinlemem popun booku cikti hep ask mesk seviyorum bilmem ne ve sezen aksu da olmasaydi acaba cok merak ediyorum sanatci dedigimiz adamlar cikarmiydi cover yapa yapa unlu oluyolar ve irem derici de fazla bir sekilde abartiliyor Turkiyede adam gibi pop bir Tarkan yapiyor o adam isini harbi yapiyor severim ama onun haricinde cok zor yani

0|0
    0|0
  • fazla abartıldığını düşünüyorum

0|0
    0|0
  • fena değil

0|0
    0|0
  • İğrenç ötesi...

0|0
    0|0
  • Gerçekten samimiyetsiz;ve basit buluyorum... Kişiliği şaşılacak derecede vasat görünüyor.

0|0
    0|0
  • tip olarak iyi değil ses desen klasik o ses yarışmacıları gibi ama hulusi dericinin kızı sonuçta ünlü reklamcı :)

0|0
    0|0
  • Türk şarkılarını pek sevesim gelmiyor basit şeyler

0|0
    0|0
  • sadece birtek sarkısını sevıyorum oda gel git akıllısı

0|0
    0|0
  • geçen bir otobüs yolculuğunda uyuyorum. biri telefonunu sesli konumda bırakmış. "dualar eder insan" diye defalarca uyandırdı beni. dalıyorum uykuya, tekrardan. 15 20 dk arayla telefonu çalıyor vatandaşın. oradan bir kıllık var.

0|0
    0|0
  • beğeniyorum.

0|0
    0|0
  • Şarkıları idare eder
    Kendini , söylemlerini hiç beğenmem
    Konuşmayı bilmez.
    Maskülen bir kadın , l*n lun oha çüş. gibi lafları bolca

0|0
    0|0
  • beğeniyorum.

0|0
    0|0
  • Garip buluyoruz gerçi çogunu dinlemedik.

0|0
    0|0
  • hiç svmem

0|0
    0|0
  • adını bu siteden duydum bilmiyorum

0|0
    0|0
  • tiksiniyorum çok itici

0|0
    0|0
  • Çirkinliğin vücut bulmuş hali..

0|0
    0|0
  • şu burnu gargamel gibi olan kadın mı

0|0
    0|0
  • normal slow şarkılar yapıyor işte. nazende'yi güzel yorumlamıştı. bol bol dinledim

0|0
    0|0
  • türk popunun ihtiyaç duyduğu ilaç isimlerden biri olduğuna eminim. hem şarkılarını hem sesini çok çok kaliteli buluyorum. daha da yıldızlaşacaktır.

0|0
    0|0
  • Simdi herkes şarkı yaziyo şarkıların tadi kalmadı eskisi gibi simdi herkes sanatçı oluyor. Eskiden her babayiğit un harcı değildi o is neyse. Sen bir Bülent ersoy dan makber dinle ozaman anlarsın şarkının nedemek olduğunu;)

0|0
    0|0
  • Gayette cok guzel sarkilari

0|0
    0|0
  • Kendiside şarkılarıda çok itici.

0|0
    0|0
  • Güzel Şarkıları Var :))

0|0
    0|0
  • tarzı bana uymasa da güzel şarkıları var. Tipini tavırlarını doğallığını özellikle de konuşmasını çok beğeniyorum. Tanışıyor olsak ölümüne kanki oluruz çok eğlenceli biriymiş gibi hissediyorum.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    99

Kızlar Ne Diyor 62

• Çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır cümlesine çok ters düşen bir insan. Tip olarak hiç beğenmiyorum. Karakter olarakta sevmiyorum. Fazla havalı bence. Bir şarkısı çok dinlendi diye kalkık geziyor bildiğin. Sesi de aman aman değil kimse kusura bakmasın.

1|0
    0|0
    • Tam anlamıyla doğru söylediklerin.

• Beğenmiyorum. Eline mikrofonu alan sanatçı oldum ayağına yatıyor. Hiç hoş değil.

1|0
    0|0
  • dinlemem, dinlettirmem. Kulak zevkime hitap etmiyor zira.

1|0
    0|0
  • Açıkçası hiç ama hiç sevmem. Ve 100 milyon izlenmeyi geçen ilk Türk olmasını saçma buldum. Hakeden o kadar şarkı varken...

2|0
    0|0
    • 100 milyonu görünce ben de bayağı şaşırdım gerçekten.

• sarkılarını da, kendısını de beğenmıyorum. o hal, hareketlerı. ne kadan ıtıcı!
    dınlemem, dınlettırmem. . :-(

1|0
    0|0
  • yan dinlemem ama tüm şarkıları ezbermde heryerde o şarkılar

0|0
    0|0
  • klibinde bir kahve daha isteyen teyzeler olduğu sürece bence cık

1|1
    0|0
  • ilgimi çekmez

0|0
    0|0
  • Son popcular aştı artık sevmiyorum. Dinlemem kendisini.

0|0
    0|0
  • Pek tarzım olmadığı için dinlemiyorum.

0|0
    0|0
  • Herkes tipine yorum yapmış... Biz bunları hâlâ aşamadık mı?

1|2
    0|0
  • Birden bire kalbimin tek sahibine şarkısı tuttuğu ve o sarkiyla ününün arttigini dusunuyorum acikcasi bir tek de kalbimin tek sahibine sarkisini dinler ve severim kisilik olarak nasildir bilmem ama sesinin oyle cok bir albenisi yok bence :)

0|0
    0|0
  • Sevmem dinlemem

0|0
    0|0
  • Kendisinide şarkılarınıda çok seviyorum.

0|0
    0|0
  • gayet güzel şarkı soyluor

0|0
    0|0
  • işte nabza göre yazıyor.. tutacağını biliyor.
    tutuyor.

0|0
    0|0
  • Ben, İremDerici'yi cok dogal buluyorum. Bu zamanda dogal biri bulmak da biraz zor yani agziymis burnuymus o Allah tan gelen bir sey diye ayrica cok guclu sesi oldugunu dusunuyorum.

0|0
    0|0
  • Karakteri bana itici geliyor ama sarkilari cok guzel isini iyi yapiyor baska sarkilarinida dinle bensiz yapamazsin da guzeldir.

0|0
    0|0
  • irem eğlenceli biri doğal... seviyorum

0|0
    0|0
  • Pek beğendiğimi söyleyemeyeceğim, fakat o alandaki piyasadaki sanatçı bozuntularının bir çoğundan iyi bir sese sahip olduğu gerçeğini de göz ardı edemem doğrusu.

0|0
    0|0
  • Sesi güzel, Hadise'nin bir zamanlar burun çevirdiği kız şimdi daha popüler. Ama şarkılarını beğenmiyorum.

0|0
    0|0
  • kendisini sevmem şarkıları güzel

0|0
    0|0
  • Klişe.

0|0
    0|0
  • bence mantiksiz

0|0
    0|0
  • Hosuma gidiyor :)

0|0
    0|0
  • sevmem

0|0
    0|0
  • Hiç sevmiyorum şu kadını

0|0
    0|1
  • Sempatık buluyorum ben yabancı dınlıyorum turkiyede sarkı yapmayı bılen yok dıyen ınsanlarının bırcogunun ne dınledıgını/sözlerini bilmemeside ayrı bir ironi

0|0
    0|0
  • sıladan başkası yalan

0|0
    0|0
  • Idare eder sesi guzel ama sarkilar guzel degil koltuk sarkisi gibi bisey yapsa hreketli filan guzel olur

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    32
Yükleniyor...