Bayanların hangi dansları bilmesi sizi etkiler?

0|0
20|249

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 248

• 1|1
    0|0
  • Bir kiz, ne kadar cok cesit dans biliyorsa , o derece alemlere akmis, felegin cemberinden gecmis bir kizdir.. gecelerde boy gosterir her daim.. gece disari cikmak sorun degil ama, dansci degilse , gobek atmayi, slow dansi ve diskoda dansetmeyi bilsin kafi.. etkilemiyor beni.. iyi gobek atmasi hosuma gider mi evet :)

0|0
    0|0
  • halay çekelim el ele :F

0|0
    1|0
  • Kesinlikle oryantel ;)

2|0
    0|0
  • salsa

0|0
    0|0
  • Dansozluk

1|0
    0|0
  • oryantal tabiki

1|0
    0|0
  • kolbastı olabilir..

0|1
    0|0
  • Capoeira

0|0
    0|0
  • Kadınların dans bilmesinden çok bilmemesi beni etkiler, ama kötü etkiler :)
    Normal şartlarda ortalama bir Türk kadını oryantal ve bilimum düğün danslarını bilir ve bilmeli de...
    Bunun yanında biraz salsa, biraz bachata, biraz cha cha, biraz da rumba bilse fena olmaz..
    Tango da bilse iyi olur, ama bu da beni zorlar. 1-2 sene beklemesi gerekebilir :)

0|0
    0|0
    • Biraz ondan biraz bundan diyosun da kolay iş değil hepsini oğrenmek

• Evet bir yerden başladım 😁

• Güzel :) benim bilmediğim taraflardan mı başladın acaba, zıttını tercih ederdim. kim bilir belki denk gelir de dansa kaldırırım seni :))

• Eğer eşine ya da sevgilisine ise kucak dansı yapabilir , diğer dansların pek te etkileyici olduğunu düşünmüyorum eğlenceli bir aktivite olmuş olur sadece :)

0|0
    0|0
  • Samba lambada ve Salsa

https://www.youtube.com/watch?v=XGIWHAwuT5Y

Mükemmel Bence :)

0|0
    0|0
  • Boks dansı bilmeliler :D

0|0
    0|0
  • zeybek harmandalı kırıkhan delilo grani özelliklede hele minnoşu bilsin :D gülmekten yerlere yatarım :D https://www.youtube.com/watch?v=k12fy1Z7Ugc

0|0
    0|0
  • Profesyonellerden izlemeyi hiç sevmem ama oryantal bilen kadın beni mutlu eder elbette kostümü de olmalı

0|0
    0|0
  • Hayat öyle filmlerdeki gibi tango yapıp ağzında gül taşıyan kadınlarla değil evin yükünü birlikte taşıyan kadınlarla çekilir.
    hem öyle danstan falan etkilenen adam dan hayır gelirmi ya.

0|0
    0|0
  • Dans olayıyla daha çok kadınlar ilgili, erkeklerin pek umurunda değil genellikle. Özellikle dans izlemek için gittikleri tek ortam belki strip barlar falandır o da memleketimizde yaygın değil.

0|0
    0|0
  • Pek bir ilgimi çekmiyor düğün de manyaklar gibi atlayıp her oyunda geberene kadar kudurmasın da dansta bir sağ bir sol yeter abi :D Fazla bile

0|0
    0|0
  • Twerk :D

0|0
    0|0
  • farketmez

0|0
    0|0
  • her zaman dans etmeyeceğimiz için sıkıntı yok.
    eskiden dans kursuna gitmiştim. ne yalan söyleyim kursta öğrendiğim dansları hiç bir yerde yapamadım.
    bara gidip tango, çaça, vals mi yapacağız :)

0|0
    0|0
  • Salsa, tango, bale, oryantal falan bilirse etkileyebilir.

0|0
    0|0
  • Hiçbiri. Yüzde 99 işimize yaramayacak bir beceri

0|0
    1|1
  • salsa, çaça

0|0
    0|0
  • Tango , Salsa , Halay

0|0
    0|0
  • Oryantal - twerk - salsa bu 3 ü :D ama salsayı benle öğrensin :D twerküde üstümde deneyerek öğrensin yoksa pek hoşuma gitmezdi yani :D

0|0
    0|0
  • Salsa- tango ve tabıkı bır sivas halayı :D

0|0
    0|0
  • Zeybek ve Tango oynamayı bilsin yeter...

0|0
    0|0
  • tango salsa ve harmandalı bilen hatun candır ;)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    218

Kızlar Ne Diyor 20

Yükleniyor...