Çeviri programı tavsiye eder misiniz?

Arkadaşlar ingilziceden türkçeye tercüme olmasını istediğim bazı metinler var transtalte yandex hiç yardımcı olmadı öneri ypabileceğiniz program birşey var mı

0|1
5|22

En İyi Erkek Görüşü

• Bing translator daha başarılı

0|0
    0|0
    • olmadı maalsef onu da denedim omegat varmış onu indiyorum

Kızlar Ne Diyor 5

• çevrim içi google translate kullan daha hızlı

0|0
    0|0
  • Çevirmenlerin kullandığı Trados programı var. Ama o program için üniversitelerde ders bile veriliyor. Programı anlamak lazım öncesinde.

0|0
    0|0
    • karşıma çıkıp çıkıp duruyor bu soru. profesyonel cevap vermişim bari bir EİC ver :D

• Tek tavsiyem ödev gibi bişey yapacaksan asla cümleleri çevirme kelime içinde çevir internette genelde yanlış çıkıyor. Ama bir tane iyi sayfa var Pons. org Almancaya çeviriyor Türkeçe ye çeviriyormu bilmiyorum ama sayfaya bak bence

0|0
    0|0
  • Pons translate, uzun paragrafları bile kolayca çeviriyor

1|1
    0|0
  • Kendin uğraş belescilik yapma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• ben trados kullanıyorum ama o program hem başlarda biraz karmaşık hemde aslında senin bilgilerinden öğreniyor yani bir cümleyi çevirirsen o kalıbı hafızasına alıyo ve o cümleyi gördügünde otomatik çevirebiliyor zamanla en kusursuzuda böyle oluyo zaten :)

0|0
    0|0
  • Metini çeviremezsin, çeviri programlarından. Buraya gönder belki çeviririzz.

0|0
    0|0
  • Hiçbir program ideal bir çeviri yapmıyor. Ingilizcesi iyi olan birine cevirtmeyi dene. Sözlük olarak da tureng. com bana göre en iyisi

0|0
    0|0
  • translate

0|0
    0|0
  • tek yol var bir seviyede biliceksin. cümle yapılarını kurulumlarını genel olarak bilmen lazım kelime eksiğin olursa mesela nesne isimleri gibi şeylerin çevirilerinde kullanmalısın

0|0
    0|0
  • ingcen iyiyse babylon kullan hızlıdır

0|1
    0|0
  • hiç wep sayfası olanı çevirmez, yani hiç bir çevirinin relative clauses leri ya da bağlaçları doğru düzgün cevirdiği görülemez bu yüzden google translate den kelime kelime çevir

0|0
    0|0
  • Yandex Çevir Gayet Başarılı

0|0
    0|0
  • Zatwn cümle, paragraf ya da metin çevirisi yapamazsına ama ingilizceden anlıyorsan cambridge kullan. Yok illa ingilizceden türkçeye çeviri istiyorsan tureng iyidir

0|0
    0|0
  • baba önemli bir çeviri ise; internette online olarak para karşılığı profosyonel çeviri yapan kişiler var. gönder çevirsinler. çok para almazlar. adamlar saten hızlı yapıyor.

0|0
    0|0
  • bence kullanma ama zor zamanda kalırsan tek tek kelime çevir

0|0
    0|0
  • googlenin kendi çevirisini kullan daha iyi

0|0
    0|0
  • google :D

0|0
    0|0
  • Google Translate

0|0
    0|0
  • google translate varken programı hıç gerek yok

0|0
    0|0
  • Babylon'u tavsiye ederim git lisanslı al ucuz bir şey 15 lira falandı :) iş görür

0|0
    0|0
  • Turing, babylon

0|0
    0|0
  • Google cevirici dene

0|0
    0|0
  • Google Çeviri en iyisi

0|0
    0|0
  • translate