Psikolojik bir korku filmi önerebilir misiniz?

psikolojik yada hortlayan zombilerin uçan hayaletlerin olmadığı kaliteli bi korku filmi önerir misiniz?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• korku fantastik ögeler içerir zaten.gerilim demek istedin sanırım.

0|0
    0|0
    • ben fantastik ögeler içermesin demiyorum ki? saçma olmasın demek istedim

Erkekler Ne Diyor 5

• korku değil ama aksiyonu bol bi film var. düşmanı korurken(safe house) bu filmi izleyin bana teşekkür edersiniz

0|0
    0|0
  • Jada Fire filmini öneririm google görsellerden filmin fragman kareleri muhteşem başrolde yeni hollywood yıldızlarından Jada oynuyor film çok korkutucu öneririm

0|0
    0|0
  • Aynalar 1 kesinlikle pişman olmazsın

0|0
    0|0
  • The Others, Jacob's Ladder, The Sixth Sense... Daha iyileri varsa bana da söyleyin

0|0
    0|0
  • Persona diyeceğim ama o aşırı psikolojik bir film. Alanım psikoloji olduğu için ben rahat izledim ama psikoloji ile ilgisi olmayanlar için ağır gelebilir.

0|0
    0|0
    • korkunç muydu persona?

• fragmanına baktım sıkıcı bişeye benziyo, eski bi yapım bide ama dikkatimi çekti sen böyle deyince onu izlicem bu akşam teşekkür ederim.

• Dediğim gibi yoğun psikolojik ögeleri ele alıyor o nedenle sıkılmanız olası.

Kızlar Ne Diyor 4

• korku kapanı,lanetli tepe.Kelebek etkisi serisi

0|0
    0|0
  • psikolojik ya da hortlayan zombilerin olmadigi demissin

anlatimini dogru yapmak icin

zombi ... lerin olmadigi psikolojik bir korku filmi desen herkes anlardi.

1|0
    0|0
  • psikolojik olmayan korku filmi nasil oluyo?

0|0
    0|0
    • ben psikolojik olmayan korku filmi önerir misiniz mi yazmışım bi bak tekrardan istersen?

• zombilerin ölüp yeniden hortladıklarını bilmiyodum. ufkum iki katına çıktı.

0|0
    0|0
    • bak sana benden bi öneri bi dahakine soruları gözünle okumayı dene

• netten baktım şimdi zaten christian bale'in oynadığı american psycho ymuş. izledim evet. duş sahnesi biraz eğreti ama sonu için bile izlenir. bide yapım yılına göre değerlendirilmeli..

• tabi canım millet izliyor bu ne ya çok saçma bilmem ne diye atıp tutuyor. ama o dönemde öyle bi senaryo yazabilmek öyle bi film yapabilmek bile ayrı bi olay. kült filmlerin hepsinde bu var insanlar filmi izledikleri yıla göre değerlendiriyolar.

Yükleniyor...