Losemi biri hakkinda nasil bir senaryo yazabilirim?

merhaba, ben losemi biriyle ilgili bir senaryo yazmak istiyorum ama nasil yapicam bilmiyorum. mesela arkadaslari onu birakir sonra pisman olurlar en sonunda da cikarilabilecek bir ders olur diye dusundum. sizce nasil olabilir? akliniza fikir gelirse yazin lutfen :)

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Birbirine sımsıkı bağlı iki sevgili düşün. Erkek kanser oluyor ve kızı üzmemek için, ona hiçbir şey söylemeden ayrılıyor. Başka bir şehre gidiyor, kendisine ulaşılacak her ihtimali ortadan kaldırıyor içi acıya acıya. Sonra bir şekilde kız sevgilisinin lösemi olduğunu öğreniyor, ona destek olmak için saçını kazıtıp bir şekilde sevgilisini buluyor ve onun karşısına dikiliyor. Ona destek olacağını, hep yanında olacağını söylüyor ve hastane odasında evleniyorlar. Erkek zamanla iyileşmeye başlıyor falan filan...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• mutlu son yazmalısın.. manevıyatı kuvvetlı bır profıl olsun ve kazansın! hemde masadakı herseyı...

0|0
    0|0
  • ağlarım ben öyle filmler de izlemem

0|0
    0|0
  • toplumsal mesaj vermek istiyorsan vede iyi duygular aşılamak dedigin senaryo olur ama ben konu ile alahakalı bir senaryo yazsam sanırım çok karamsar olurdu mutlu sonla bitmezdi yani çünkü gerçekte de genellikle mutlu sonlarla bitmedigi aşikar

0|0
    0|0
  • cok duygusal olmasın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...