Program kursları işime yarar mı ?

Arkadaşlar inşaat teknikeriyim. AutoCAD ve ArchiCAD kullanabiliyorum. Mühendislik programları Sta4CAD ya da İdeCAD kursuna gitsem detaylı öğrenebilir miyim? İşime yarar mı? Bu programları kullanan var mı ?

0|0
0|13

En İyi Erkek Görüşü

• Devlete ait açılmış kurslar var, buralarda uzun vadede öğrenebilirsin.Fakat eğer kısa sürede öğrenmek istersen, özel kurslar bunu rahatlıkla yapabilir.Bu tür şeylerde özeller işlerini iyi yapıyor.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• İnşaat teknikerliği ile mühendislik ne alaka?

Benim bildiğim, bütün CAD ler autocad den türev. Temel autocad yani. Onunla herşey yapılabiliyor. Yalnız, Cezayirde, bir domme un ölçüsünü verememiştim bir türlü, en sonunda 3dmax le yaptım gönderdim. Cuk oturmuştu :))) 3d yi seviyorum.

1|0
    0|0
    • çizilen projenin statiğini çizmek için istiyorum. mühendisin işini yapmak yani. 3dmax da çok karışık ya :s kendimi geliştirmem lazım.

• Evet karışıktır. 10.000 lerce komut var :))) Ama en fazla 100-200 komut kullanıyorsun. Gerisi ikaye bence. Animasyonlar falan için yani...

• autocad, archicad, arcon ve adeko kullanan birsiyim tavsiyem 3 dmax kursuna git şuan piyasada en fazla istenen autocad ve 3 dmax o zaman kendine iyi ve tatmın edici işler bulabilir hatta dışardan iş bile alabilrisin

1|0
    0|0
  • Kursun verimliliğine ve senin öğrenme azmine doğru orantılı olarak cevap bulabilirsin bu soruya. İçinde istek varsa gerçekten paraya kıy iyi bir kursa git + olarak netten bununla alakalı görsel videolar indir ve kendini geliştir...

1|0
    0|0
  • makine mühendisi bi arkadaşım solidworks'ü birbuçuk saatte öğretti.. solidcam'i de öğretmesi 3 saat sürmedi.. işine yararsa haber ver

1|0
    0|0
  • merhaba ben autocad, 3d s Max eğitmeniyim,

öncelikle söyliğim hiç bir programı detaylı bir şekilde öğrenemezsin, hiç bir kursun eğitim süresi yeterli değil, o yüzden kendini geliştirmeye bak, internette bir sürü eğitim ler var onlara bak,

1|0
    0|0
  • Önce autocad ardındanda 3D max almanı tavsiye ederim

1|0
    0|0
  • kurs ile olacak şey değil, herşekilde insanın kendisinde bitiyor.

0|1
    0|0
    • illaki öyle. kurstan baska nerde öğrenilir ki?

• ünide hiç bişe öğretmiyolar zaten yaa:/ meslek lisesi çıkışlıyım ordan biliyorum bende.

• okulda öğretiyor demedimki zaten yine kendinde bitiyor. kursta ezbere programdaki menüler ve araçları öğretirler ancak. kendine güveniyorsan gidebilirsin. ama sadece işin tekniğini öğrenmek yetmiyor o programı kullanmaya. başarılar

• inşaat teknikerleri aylık ne kadar alıyo

0|0
    0|0
    • tecrübeye göre değişiyo 3000 alanda var 800 alanda var

• hm teşekkür ederm sözeldm yanlslkla inş teknolojisi geldi banada o yüzden merak ettm sağolasın

• Kesinlikle bn AutoCAD'i kurs ile öğrendim idecad ve Solidworksu kendim öğrendim:D

0|0
    0|0
  • idecad kullanıyorum. Bunu yanında netCAD kullanmalısın.

0|0
    0|0
  • İnşaat teknikeri için,

tabi çizim programı faydası olur..

0|0
    0|0
  • Mutlaka işine yarar da mesleğin bu ise tabi..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...