Hasan Sabbah? Kimdir? Nedir? Ne Değildir?

Hasan Sabbah'ı nasıl bilirsiniz? Kimdir? Ne değildir?
Benimde kendimce fikrim var yok değil ama insanların bakış açısını nasıl düşünüdğünü merak ediyorum.

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Hasan Sabbah selcuklunun basina bela. olmus bir manyaktir
    Once vezirazam nizammulku ardindan sultan meliksahi ortadan kaldirmis koca imparatorlugu dagilmaya itmistir

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• Adamin dibidir zamaninda daga cikmis hak yememis eskiyaligi hakkiyla yapmis guclu bir kahraman

0|1
    0|1
  • Al kimmiş Öğren :) Alamut Kalesinin Devi. Haşşaşilerin Başıdır.

https://www.youtube.com/watch?v=0ZK__uMcQIM

0|0
    0|0
    • ben oralardan çok baktım gördüm öğrendim eyvallah :)
      bana senin bildiğin öğrendiklerin lazım.

• Hasan Sabbah Kimilerine Göre Adamlarına haşşaş yedirerek Zorbalıkla müslümanlık yaymaya çalışan Sözde Halife Bir adamdır. Zamanla Gücüne güç kattıktan Sonra Tapınak şovalyelerine Katılıp Selçuklu hükümdarı Sultan Selahattin'e Dünyayı dar etmiş Kabesi olan ALAMUT kalesinde Tüm Dağları Diyarları Kaba kuvvet ile Kontrol altında tutmus Bir Eşkiyadır. Kimilerine Göre Görkemli bir adam olsada Aslında Hain ve Adaletsiz bir kişiliktir. Kurduğu çetesindeki en yakın adamları Genelde Katil Hırsız Ve tecavüzcülerden oluşmaktadır. Hasan Sabbah'ın adamlarına Cennet vaat ettiği ve bu Cenneti dünyada da yaşamaları, mutluluğu tatmaları için esrar içirttiği ve bu yolla her türlü emrini yerine getirttiğini Biliyormuydun? Daha çok Şey yazabilirim Ama gerçekten Yorgunum :)

M&R

• dünyanın en büyük suikastçisidir
    Esrarı bulan adamdır
    Ve insanlatın beynini yıkıyarak her istediğini elde eden bir zattır

0|0
    0|0
    • eyvallah
      lakin sence davasında haklı mıdır?

• Bunlar 3 arkadaştı ömer hayyam vezir i azam ve hasan sabbah. Eğer vezir azam kazık atmasaydı haksız derdim ama vezir azam onu dahada çok ateşledi

• katılıyorum.

• Hasa sabbah iyi biri değildi bunu bilmen yeter

0|0
    0|0
  • TEMİZ

0|1
    0|0
Yükleniyor...