Tiyatronun tutku olduğunu düşünen var mı?

11 senedir yapıyorum bu işi kililtan kılığa gırgırdım şu an ki rol için bıyık bıraktım daha önce kadın rolü oynadım yapmadgm şey kalmadı yeri geldi romeo yero geldi hamlet yeri geldi kapıcı irfan yeri geldi kız adem şu an keşanlı ali ve bu benim tutkum oldu

0|0
12|17

En İyi Kız Görüşü

• Hem de nasıl. Mesela komedi oynadığında insanlarım yüzündeki tebessüm attığı kahkahaları duymak hiç birşeyle kıyaslanamaz

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 11

• bencede karakterden karaktere girmek çok zevkli olsa gerek :D

0|0
    0|0
  • Oynamak kadar izlemek de tutku diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • 18 yaşındayım 13 yıldır ilgiliyim başka karakterleri yaşamak hissetmek paha biçilemeyecek kadar harika bişey güldürmek duygulandırmak amatörce yapsam bile beni mutlu eden yegane şey

0|0
    0|0
  • En büyük hayalim yapmak istediğim meslek buydu tiyatro oyunculuk farklı kişilikleri canlandırmak ama keşke gelecek vaad etseydi mesleğimi zaten seçtim belki ilerde hobi olarak yapabilirim vakit kalırsa.

0|0
    0|0
  • sanat güzeldir ya :)

0|0
    0|1
  • Sevmiyorum

0|0
    0|0
  • hic tanimadigin insanlarin seni alkislamasi onlarin hayal dünyalarına inmen karsilikli bir diyalog aslında tiyatro, tiyatro bir yasam tarzidir

0|0
    0|0
  • Özelden goruse bilirmiyiz bu konuda biriyle konusmam gerekiyodu :)

0|0
    0|1
  • Benimde martın son haftası oyunum çıkcak

0|0
    0|0
  • Tiyatro baska bir olay abi. bende tiyatroyla ilgileniyorm cok tutkulu harika bir is

0|0
    0|0
  • 18 Mart icin gorevliyim ve 5 yildir tiyatro oyunlarinda gorev aliyorum. Seyircinin goz yaslari sevinci kahkahasi her seys deger

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Ben de universitede ilgilenmistim. Ilk oyunumuzda 514 kisinin karisina cikmistik. Boyle bir heyecan olamaz.

0|0
    0|0
  • sahnenin o yakan ışıgı sen konuşurken çıt cıkmayan salon ilgili gözler güzel kulis muabbetleri heycan hemde ne...

0|0
    0|0
  • 7 yaşımdayken 3 bin kisilik bir salonda oynamıştım iyi bir tecrübeydi yetenekliydim ama devam ettirmedim

0|0
    0|0
  • İzlemeyi severm öyle bir snasim olsaydı da oynardm (:

0|0
    0|0
  • çok iyi oyuncuyumdur

0|0
    0|0
  • Bikac ay gittim biraktim ama cok istiyordum ve hala istiyorum kardesim azcik konusabilirmiuiz birseyler sormak isterim

0|0
    0|0
  • Herşey tutkudur

0|0
    0|0
  • evet güzel bir tutku

0|0
    0|0
  • bir kere gitim hayran kaldım bundan sonra her fırsatta gideceğim

0|0
    0|0
  • Sanat güzeldir..

0|0
    0|0
  • Evet canlı o sahnede oyun yapmak ve o oyunu izlemek çok güzel ve keyifli oluyor

0|0
    0|0
  • Hiç tiyatroya gitmedimm öncedenmiş tiyatra şimdi sinemalar aldı yerini

0|0
    0|0
  • Yav tiyatro nedir ak

0|0
    1|0
  • Malesef tiyatroya gitmedim

0|0
    0|0
  • Tiyatrocularin hep kisilik bolunmesi oldugunu dusunmusumdur.. ve bu yuzden kiliktan kiliga girdiklerini.. tiyatro ugruna kadin kiligina , gay kiligina girenler bile var.. bir seyler kullaniyor bu insanlar ama cozemedim.. tiyatroculukta kilik ve jarakter degistirmeyi, o kisinin hayattan ve sosyal statu/ konum veya rolünden arada kacma ihtiyaci olarak goruyorum.. bu insanlarin en azindan iclerinde bir yerlerde firtinalar koptugunu dusunuyorum.. acikcasi, tiyatriyu, eski soytariligin modernlesmis hali olatak gormusumdur hep.. sahne sanatlari.. insanlari eglendirmek icin kiliktan kiliga girmek.. neyin kafasi bu.. :))

0|0
    0|0
  • Ölümüne kadar tutkudur.
    Eskiden çoğu aç kalırdı. Şimdi diziler arttı ve bir kısmı TV'YE geçti. Ama tiyatro tutkudur.

0|0
    0|0
  • Önemli olan oyunculuk, tiyatro para kazandırmıyor maalesef ülkemizde. O yüzden herkes kendini ekran önüne atmaya çabalıyor.

0|0
    0|0
    • iste benim hedefte o :/

• Müjdat Gezen Sanat Merkezi'ne git, orada bir sürü iyi eğitmen var seni atarlar ekran önüne eğer başarılı biriysen.

Yükleniyor...