Askerlik öncesi muayene nasıl oluyor

arkadaşlar askerliği tecil ettiricem. tecil ettirirkende muayene oluyormusun .bide bir kaç yıl içinde muayene olan veya muayene hakkında bilgisi olan nasıl yapıldığını yazabilirse çok iyi olur. bilgilerinizi bekliyorum .teşekkürler şimdiden

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• korkutucu bişi gibi görülüyor benim açımdanda ama merak etme öyleutanç verici bişi değilmiş eskidenmiş o.şimdi sadece şortla kalıp muayene oluyomuşsun.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• gecensene gittim tecil için iş güzar bi yedek subay ve devlet hastanesinde görevli iki tabip vardı adamlar alışmışlar 19 / 18 yaşındaki cocukları azarlamaya yemezler aga azarlatmam kendimi neyse cıktık traziye boy kilo vicutta ameliyat izi varmı madde kullandın mı yok dedim sadece sigara önemli degil dedi camaşırını indir dedi indirdim cüküne bakıyor kapat diyor yani 3 saniye falan yerindemi degilmi diye sadece öyle cok bakmıyorlar hepsi bu korkacak bişey yok yani herkein pipisine bakıyolar kimse kimsenin kine eyilip bakmıyor herkez karşıya bakıyor zaten bana ne elalemin cükünden birinin gözü kaymış i..nemisin oglum dedi cocuk kıpkırmızı oldu ya neyse

0|0
    0|0
  • ya askerlik muayenesi deyince böyle 18 lik gençlerin aklına hemen beli altı muayene geliyor nedense de çekiniyorlar artık eskisi gibi değil öyle gerek görmedikçe don muayenesi yapmıyorlar ama şüphelendiği birşey varsa yapabilir sonuçta her türlü insan geliyor kesin rapor çıkarması lazım. Ama sen dersen ki işte şu rahatsızlığım var ona yönelik daha fazla muayene yapıyorlar

0|0
    0|0
    • hmm valla aklıma direkt öyle geliyo ve çekiniyorum teşekkürler:)

• üstünde iç çamaşırın kalıyor sadece ve yandan yönden fiziksel muayene ediyorlar. ayağını suya bastırıp düz tabanlık durumuna bakıyorlar. göz kusurun varsa o illet bir şey. ilaçlı muayene yapıyorlar, 3 gün güneş gözlüğüyle çıkmıştım dışarı.

0|0
    0|0
    • hadi ya benim miyop ve astigmat var lanet olsun

• öff bndede miyop var abi ya:S lenste kullanıorm yandık benimde bu sene gelicek

• sıkıntı yapmayın arkadaşlar, biraz çetrefilli ama emin olun bir günde halloluyor. sabah girdim 3 gibi çıkmıştım. strese gerek yok :)

• askerlik öncesi muayenede iç hastalıkları doktoru sadece gögüs ve sırtını steteskop yardımı ile inceler

asıl muayene bir de acemi birliginde oluyor işte orda biraz zorlanabilin :))))

0|0
    0|0
  • çok uzun zaman oldu ama değişmediyse, nasılsın iyi misin, bir hastalığın var mı, boy kilo, güle güle.

0|0
    0|0
  • ben kısa dönemdim,şubede üzerimi bile çıkarmadım sadece bir kağıt gösterdile bunlar ne renk diye sordular renk körlüğü için

0|0
    0|0
  • beyler ben de yoklamaya gidicem ve skolyoz, yani omurga eğriliğim var, ayrıca boy-kilo sınırındayım ve de fiziken cılızım. Doktorlar "aslansın sen yaparsın" diye geçiştiriyor mu yoksa sağlığa gerçekten önem veriyorlar mı? Evde iş yaparken 5 dakikada nefes nefese kalan biriyim, çok çabuk yoruluyorum ve güçsüzüm

0|0
    0|0
Yükleniyor...