Kapat

Kitap okuma alışkanlığı?

ne sıklıkla kitap okursunuz?
sonuç olarak Türkiye'de kitap okuma oranı düşük lütfen beni yanıltın.

• günde 1 saat veya daha fazla
    A seç
  • haftada 1 saat veya daha fazla
    B seç
  • ayda 1 saat veya daha fazla
    C seç
  • ayda yılda bir
    D seç
  • öyle bir alışkanlığım yok
    E seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
15|10

En İyi Erkek Görüşü

• bana cevap ver ozaman Ne zaman bir kitap okusam hiç aklımda kalmıyor mesela 3 sayfalığı 20 dakkada bitirebiliyorum ama dikkatlice okuyorum arkadaş hiç bişey aklıma girmiyor neden oofff napacam nolur yardım edin yeni kitap okumaya başladım 3 kitap aldım çalı kuşu bide çanakkalenin sırları diğeride osmanlı tarihi ama çalıkuşu okudum hiç bişey aklıma girmiyor sanki bir odunmuşum gibi bana geliyor genel kültürüm yok hiç allah aşkına yardım edin ben okumak istiyorum nasıl kurtulucam :(((

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• hiiiç okumazdım geçenlerde işte kapağı dikkatimi çekti "Hayatınızı Değiştirecek Öyküler" diye bir kitap aldım birde "Öykülerle Duygusal Zeka" hayatı değiştiren öyküler çok güzel bir kitapmış okuyorum arada öyle gün aşırı değilde müsait oldukça 20-30 sayfa kadar

0|0
    0|0
  • Seni yanıltmayayım;hiç okumam, okumayı da sevmem...

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • askerde 12 ayda 200 küsür kitap okudum askerden geleli 1 ay oldu gazete bile okumadım askerdekilerin tatilini yapıyorum :D

0|0
    0|0
  • Haftada ortalama 2 kitap okuyorum

0|0
    0|0
  • Seyehat ederken çok fazla kitap okuyorum.

0|0
    0|0
  • Arada firsat buldukca

0|0
    0|0
  • Belli olmuyor doğrusu.

0|0
    0|0

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Ya günde 1 saat kitap sardı ise bitirene ya da gözlerim bitene kadar gün içinde her fırsatta okurum ya hiç okumam.

0|0
    0|0
  • Haftada bir kitap biter hizli okurum

0|0
    0|0
  • Aklıma geldikçe

0|0
    0|0
  • vakit buldukça okurum

0|0
    0|0
  • Vaktim olunca bir haftada bir kitap bitiyo ama sinavlar vs olunca malesef vakit ayiramiyorum daha cok yaz tatillerinde okurum.

0|0
    0|0
  • Küçükken sürekli annemin elinde kitap görürdüm. ben de böyle öğrendim ki insan boş zamanında kitap okumalı. Her gün okurum. bir saaten daha fazla.

0|0
    0|0
  • Elime geçtikçe.

0|0
    0|0
  • Günde birkaç saat okurum.

0|0
    0|0
    • ya yemin ederim dicem dicem diyemedim.
      sen beni bekleme haftaya, ben bitiremicem :(

• Canım benim ben zaten bugün başka bir kitaba başladım. Sonrasında Orhan Pamuk'un bir kitabını okumayı düşünüyorum. Uzun yani o kitap da. Bitince almamışsan başlarım ama var daha benim de okumama @pentin

• yuppii tamam ^^

• ayda bir kitap

0|0
    0|0
  • Haftada bir tane bitirmeye calisyorum aksi bir durum olmadikca basarabiliyorum. Neden dusuk bizim insanimiz en cok ben biliyorum havasinda çünkü acip okumaz gercekelerle yuzlesemez

0|0
    0|0
  • önemli olan da biraz ne okunduğu aslında. bestseller okuyan adam ben kitap okuyorum dememeli.

0|0
    0|0
  • yalnız kaldığım zamanlarda okuyom anca :(

0|0
    0|0
  • Günde bir saat veya daha fazla.

Bazen hiç.

0|0
    0|0
  • günde 1 saat veya daha fazla

0|0
    0|0
  • bu aralar hiç okuyamıyorum sınav yüzünden yaza artık

0|0
    0|0
    • tabii sınav daha önemli ama kitap okuma alışkanlığı olan biri zamandan kazanıyo

• çok fazla kitap oku sakın bırakma okumayı

• sende uyu artık son 4 gün dinlenmen lazım

Yükleniyor...