Kitap kurdu var mı aranızda?

Özellikle Jean-Cristophe Grangé tarzı okuyanlar. Gerçi kısıtlamıyorum hiçbir şekilde her kitap kendi dalında güzeldir. Çeşit çeşit kitap okumayı da severim ama o adam ve kitapları başka yaaa... Var mı benden başka seven?

0|0
7|16

En İyi Erkek Görüşü

• liseye kadar kitap okumazdım ama sonra lisedeyken bir başladım pir başladım şeker portakalı, metal fırtına serisi, soner yalçının kitapları, bölüm 18 falan üniversiteye gelincede behzatç nin kitaplarını 4 günde bitirdim... sonra murat menteş korkma ben varım ve orkun uçarın asi serisi bitirdim sonra cin tarikatını bitirdim şu an okuyacak kitap bilmiyorum Jean-Cristophe Grangé serileri candır filmleri her ne kadar iyi olmasada

0|0
    0|0
    • Bende Türk yazar sorabileceğim birisini arıyordum ya tam denk geldin yani. Bence kitap okumaya tam zamanında başlamışsın. İlkokulda okuduklarımı tekrar okumak zorunda kalıyorum. O zaman düşünce sistemim bile oturmamış yani. Ya bak filmleri dedin beni derinden yaraladın. Büyük bir yara onlar içimde...

• Yok hayır öyle düşünme ben faydalı olduğunu düşündüm o yüzden :)

• teşekkürler o zman :D

Erkekler Ne Diyor 15

• Var elbette ama kitap zevkleri pek uyusmuyor :)) kitap kokusunu içine çekmemiş olan varsa eksik yaşıyor demektir şu hayatta. Hele ki saman kağıdına yazılmış, yıllanmış ve yaşanmışlığı olan kitaplar...

1|0
    0|0
    • Oraya en sevdiklerimi yazdım. Yoksa eski kitap konusundaki görüşlerine şiddetle katılıyorum klasikleri okurken eski olan varsa onu tercih ediyorum özellikle

• Her cümlenize teker teker katılıyorum :)

• Teşekkürler eksik olmayın :)

• Grange bir ara fuara geldiydi

0|0
    0|0
  • Ben genelde kitap çakalıyım, hep özet hep özet :D

1|0
    0|0
  • Kurdu Değilim ama Felsefe ve psikoloji okumaya çalışıyorum

1|0
    0|0
  • Severim de Grangé'nin 1 kitabını okudum o da pek sarmadı

0|0
    0|0
    • Hangisi o hangisiiiiiiii?

• Teşekkür ediyorum :)

• Kitap kur du ben yüz vermedim xd

0|0
    0|0
  • Macera gerilim tarzi okumuyorum onlarin filmini izlerim.

Daha hayattan daha edebi kitaplari seviyorum.

Jack london
    paulo coelho
    Sabahattin ali
    Trevengian
    Vs

0|0
    0|0
  • siyah kanı okumultum aetık gerilim- korku romanları okumuyorum, birşey kazandırmıyor en iyisi felsefe, kişisel gelişim, tarih, biyografi vs. kitapları

0|0
    0|0
    • bir bakıma haklısın. Ama ben senin gibi düşünmüyorum kesinlikle. Biyografi sana ne katabilir? diye bir soru sormayacağım tabikide. Her kitap insan bir şey katar. Biyografi de kendine ders çıkarabileceğin bir olay olabilir vb. Gerilim-korku romanlarında okuduğun yazara bağlı biraz. Siyah kan bana çok şey kattı şahsen. Çok ciddiyim bak bakış açımı bile değiştirdi. Ve ben siyah kan gibi kitapların insanların düşünme kapasitesini arttırdığını düşünüyorum

• olabilir evet haklısın

• unıversıteden sonra okumadım

0|0
    0|0
  • Bilhassa tarih okumaya bayılıyorum. Tarihini bilmeyen geleceği göremez.

0|0
    0|0
    • Katılıyorum. Bende severim tarihi. Ama çoğu zaman bilgisizliğim yüzünden tereddüte uğruyorum. Doğru olduğundan emin olabilir miyim diye. Gerçi kaynakça belirtilerek yazılıyordur çoğu eminim ama sonuçta cımbızla seçip yazılabilir diye düşünüyorum. Riskli yani :)

• evet haklısın ama hiç okumazsak da bu muhteşem tarihi nasıl öğreticez çocuklarımıza? Bu arada tarih konusunda aklına bişey takılırsa yardımcı olmaya çalışırım. Bunu okuyan herkes için geçerli bu davetim:)

• Yani tarih için çok okumak gerekiyor. Her kitap okunmalı ki genel bir görüş oluşabilsin kanaatindeyim.

Pekala sorarım :)

• Hayat=Kitap.

0|0
    0|0
  • Ben beenn :) kurtlar imparatorluğunu seviyorum en cok

0|0
    0|0
    • Oh beee sonunda uzun uzun konuşabileceğim bir insaaan! Öncelikle başka hangi kitaplarını okuduğunu öğrenebilir miyim kurtlar imparatorluğuyla ilgili yorumumu o zaman yapacağım

• Hmm bu biraz zor demek oluyor :)

• Maalesef :) belki yıllık izne çıktığımda olabilir :)

• Seksi ve hala oldugundan

0|0
    0|0
  • Kendi çapımda öyleyim :)

0|0
    0|0
    • Kendi çapında mı? O nasıl oluyor? Başka türlüsü de mi varmış :)

• O kitabı da çok güzel, onu da tavsiye ederim :)

• Peki bakalım :)

• Olmazmı bizimkiler evde her gün bir kurt masa dolap yiyo:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Grange candir, orjinal dilinden okumak da bambaska ciddi cok iyi bir dilci ve kurgucu

1|0
    0|0
    • Ciddi misin orjinal dilinden okuyabilecek ne bilgi var ne de cesaret :) katılıyorum ya. Adamın yaptığı kurgular beni benden alıyor

• Kitap okumayı çok severim. Her tarzı da okurum, sıkıcı olmadığı sürece.

1|0
    0|0
  • bnnnnn

1|0
    0|0
  • Vardır tabi neden olmasın:dd

0|0
    0|0
  • Grange, Dan Brown, Sarah Jio, Sylvia Day sevdiğim yazarlardir

0|0
    0|0
    • Grange ve Dan Brown sıkı takip ettiğim iki insan. Ama Dan Brown hakkındaki görüşlerim değişmeye başladı. Her neyse. En sevdiğin kitap?

• Buna sevindim. Buradan bir kaç kişiye daha tavsiye etmiştim ve o kişiler sonradan beğendiklerini yazdılar bana..
      Beğenmezseniz bana haber verin.

Ha bu arada Grange'in kitapları insanlara birsey katar o arkadaşın aksine. Ve ben bir çok kitabından bir çok bilgi edindim. her kitap insana bilgi katar.

Kişisel Gelişim kitapları da dünyada ki en Saçma kitaplardir o kişinin savunmasının aksine. Beni tanimayan bir insan benim kişiliğime bir şey katamaz. Bu fazla Ütopik değil mi? Her neyse işte :))
      Iyi okumalar.
      Listene diğer bahsettigim yazarlari da ekleyebilirsin :)

• Mutlaka görüşümü belirteceğim ama seveceğimi düşünüyorum :)

Yaa sadece kitap zevkinle değil görüşlerinle de etkiledin beni. Benimle aynı şeyleri söyledin. Grange konusunda özellikle. Ben o adamın kitap yazarken araştırma yaptığını hissedebiliyorum okurken. Bir sürü bilgi dolu gerçekten ve kesinlikle bir şeyler katıyor

Kişisel gelişim konusunda da sonsuz kere katılıyorum. İnsanları boş boş cümlelerle tatmin etmeye çalışan kitaplar. Tek iyi yönü insanı "acaba ben gerçekte nasıl bir karakterim" diye düşünmeye sevketmesi olabilir belki :)

• Eveet keşke ygs-lys olmasa da rahat rahat okuyabilsem

0|0
    0|0
  • Been ama o yazarı duymadım hiç

0|0
    0|0
    • Hani her insanın daha çok sevdiği tür kitaplar vardır. Sen ne tür okuyorsun?

• Daha çok realist romanlar dostoyevski tolstoy

• Onları da severim. Ama psikolojik-gerilim seviyorsan Grangé önerebileceğim en iyi yazar

Yükleniyor...