Muslum gurses dinleyen?

Arabesk sevmeyen ve dinlemeyen biri olarak bu adama hep onyargiyla bakmistim bugune kadar. Bugun Mert Firat sayesinde Muslum Gursesin "Nilufer" sarkisiyla tanistim ve cok hosuma gitti. Soz muzik duygu her sey harika. Bilmeyeniniz varsa kesinlikle dinleyin. Baska Muslum Gurses sarkisi onerebilecek olan var mi?

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• dınlemıyorm ama dınleyen saygım var cok buyuk sanatcıydı rahmetlı..

0|0
    0|0
    • Nilufer sarkisini dinlemebi oneririm o halde

• saolun bayan dınlemışdım cok eskıler.. den yenı bı şarkı degl zaten baya eskı

• Evet galiba

Erkekler Ne Diyor 7

• 0|1
    0|0
    • Melodiyi duyunca aklima demba ba geldi :D guzelmis tesekkurleer

• o kadar şarkıcı vefat etti ama bir tek müslüm gürsesin öldüğüne inanmak istemiyorum çok seviyorum adamı tamam konserlerinde jilet çekenlerden değildik ama adamın büyük hayranıydım

0|0
    0|0
    • Ben de cok sevdim bu adami. Keske olmeseydi de bir kerecik canli canli dinleme fırsatım olsaydi. Allah rahmet eylesin

• konuşmasanıda çok severdim böyle baygın baygın kardeeşş derdi adamım ya

• hangimiz sevmedik, ah neyleyim gönül, kaç kadeh kırıldı, yeşil ördek gibi daldım gölllere. Al bunları :D

0|0
    0|0
  • bir zamanlar sabah uyandığımda sensiz olmazla başlardım gün boyu tüm şarkılarını dinler gece yatarken fotoğraf açar müslüm dinlerken uyurdum ne günlerdi be...

0|0
    0|0
  • Adını sen koy güzel hangimiz sevmedik var oda fena değil

0|0
    0|0
  • ben dinlerim

0|0
    0|0
  • Ön yargıların neydi?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Affet, Sensiz olmaz, kaç kadeh kırıldı sarhoş gönlümde, sen gittin gideli Bunları hep dinlerim çok duygulu tavsiye ediyorum

0|0
    0|0
  • Mukemmel adamin sarkilari

0|0
    0|0
  • affet güzel

0|0
    0|0
Yükleniyor...