Kişisel gelisim kitaplari?

romanlar yerine kisisel gelisim kitaplari tercih ediyorum cunku kendime biseyler kattigina inaniyorum. gecenlerde Ahmet serif izgorenin kitabini okudum ve cok sey degisti hayatimda diyebilirim bana onun kitaplarindan ya da baska size biseyler katan kitaplardan oneri verirmisiniz :/

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Duygusal zeka - the secret

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Her şey seninle başlar - Mümin Sekman

0|0
    0|0
  • Kişisel gelişim denen kitapların hepsi , para tuzağı

Roman okuyun

0|0
    0|0
  • beş element
    bu kıtabı oku hem hayatın degısır hemde kişisel gelişimin

0|0
    0|0
  • Okuduğun kitabın icerigi neydi?

0|0
    0|0
    • insani kendiyle yuzlestiren bir icerigi var mesela orneklerle hikayelerle suslenmis filmleeden kesitler falan alinmis ve okudugun zaman geriye donup ben sunu yapmistim bida yapmamaliyim diyebiliyosun. hemde eglenceli tum kitaplarini tavsiye ediyorim bazi seyleri daha pozitif goruyo insan

• Teşekkürler

• :)):

• Bos bence

0|0
    0|0
  • http://vocaroo.com/i/s1RMivebBQiG

kişisel gelişim kitabı okuma demiyorum oku ama araştırıp oku hepsi düzgün gelişmene fayda sağlamaz.

0|0
    0|0
    • yalniz sesin cok iyi :d ama sonucta bu alanda egitim alipta yazan insanlarda vardir illaki her onune gelenin yazisini koymazlar ki oyle

• kısmen :/ evet :D

Kızlar Ne Diyor 2

• Kendini tanımana yardımcı bir kitapta ben oneriyim çorba da benkmde tuzum olsun. Mehmet ali Bulut'un ELFABE adlı kitabinı okudugunda elini ezberliyceginden eminim :)

0|0
    0|0
    • elimi ezberlemek? :d

• Allah bizi bizden ibaret kilmis ve bedenimizi bizi anlatan imgelerle donatmis. Bunları gormus olamanın ilmiyle dalga gecilmez. Gercekliginden suphe ediyorsan birde kendi gozunle okuyup karar verirsin :)

• hayirlisi be gulum

• Lee Carrol - Yuvaya Yolculuk
    Thomas Mann- Değişen Kafalar

Bu iki kitabı okumanı isterim. Eminim bir çok edinim elde edebilirsin bu kitaplar sayesinde. Güzel okumalar. :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...