İlk defa tanışacagınız bir bay/bayandan ne beklersiniz? İlk görüşmede nelere dikkat edersiniz?

İlk görüşmenizde nelere dikkat edersiniz, ne sorarsınız?

1|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• Biraz heyecanlı olsun isterim.Onun buluşmamıza verdiği değeri gösterir bu.Temiz,ütülü ve aşırı spor giyinmesin ilk buluşmamızda.Ayakkabıları mutlaka temiz ve boyalı olsun.Saçlarına özenle şekil verdiğini görmek isterim.Konuşkan olsun ortama hakim olsun ama lakayıt olmasın.Hoş sohbet olsun yeter bana.

0|0
    0|0
    • Ayrıca bir insanla yalnızca 1 kez tanışılır zaten.Bu hatayı tvde bile yapıyorlar.Buna dikkat ederseniz sevinirim...

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 7

• ne havada gezsin ne yerlerde sürünsün karşımda.. otursun sohbet edelim..edebilelim. başka da birşey istemem :P

bir de sandalet içine çorap giymesin :P

1|0
    0|0
  • Hal hatır sorarım. Sonra günümüzü nasıl geçireceğimize dair plan yaparız; kafe mi bar mı disko mu açık hava mı piknik mi vb?. Ortak özelliklerimizin olup olmadığını keşfetmeye çalışırım. Sanat, popüler bilim, kitap vb üzerine konuşuruz. Konuştukça onu tanırım, o da beni tanır.

0|0
    0|0
  • kasıntılı bir erkek -bayan mı karşılaşacağım. merak ederim.çünkü kasıntılı olan insanlarla muhabbet pek edilmiyor ya da edilse de ilerlemiyor. o gördüğün kasıntı hali aklında kalıyor.

kasıntılı olmasın.

0|0
    0|0
  • oturup kalkmasına muhabbetlerine üstüne başına birçok şey işte aklıma gelmiyo bugün ya...

0|0
    1|0
  • jest yapmasına konuşmalarına zekasına giyimine karizmasına olaylara yaklaşımlarına

0|0
    0|0
  • kro gibi olmasın girişken olsun sempatik olsun yakışıklı olsun peltek olmasın (nedense bana hep peltek denk gelir) sonra giyimine bakarım. saçına gözüne en ince ayrıntısına kadar bakarım. ilk görüşmede ne merak ediyosam onu sorarım :)

0|0
    0|1
  • ilk buluşmada nasıl biri olduğunu tam anlayamazsın ama çoğu özelliğinden bilgi edinebilirsiniz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ilk görüşmede kadınlar erkeği tanımak için bir sürü tuzak soru sorarlar ve ağzınızdan çıkan her kelime yaptığınız her davranış çok önemli olur çok dikkatli olmak lazım :)))

1|0
    0|0
  • Ben heyecanlı biriyim.İlk görüşte benden fazla birşey beklemesin. Gözlerine bile bakamam, utanırım. Ama onu o günden itibaren hoş tutacağım, üzmeyeceğim kesindir.

Kendimi iyi biliyorum. :))

0|0
    0|0
  • gözlerine bakarım ilk başta gözler herşeyi anlatır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...