Resimleri niye öyle yapmışlar?

Efendime söyliim..Şimdi biliyorsunuz ki soru sorarken veya cevap verirken gizli kutucuğuna tıkladığımızda " gizli kullanıcı " olarak görülüyoruz.Peki hiç dikkat ettiğiniz mi avatar kısımdaki resimlere?

Kızlarınkinde bir manken edası içinde olan bir resim,

Erkeklerde ise daha psikologluk yapan bir resim...

Çok garip değil mi ? :(

0|0
10|9

En İyi Erkek Görüşü

• hahaha hiç dikkat etmemiştim ya hahahha

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• soru sormak için soru sorma soru olma cevap ol (tercümesi "haklısın çok saçma bi cevap snn anlayamamnla bi alaksı yok")normal insanlar sözcükleri cümleleri kelimeleri anlamları taşımak için kullanırlar özetle anlamlı sorular sor?yinede sana cevap anlamlı(ÇÜNKÜ O RESMİ KOYAN WEB TASARIMCI Kİ BENDE ÖYLEYİM RASTGELE ELİNDEKİ ONA EN HOŞ GELEN RESMİ KOYMUŞ ONA HOŞ GELME SEBEBİ BU YADSINAMAZ GERÇEK KADIN FİZİĞİ İLE GÖZE HOŞ GÖRÜNÜRKEN ERKEK BİLGİSİYLE (ZEKASIYLA)GÖZE HOŞ GELİR)

1|0
    0|0
    • dikkat çekmek istediğim nokta buydu :D

• Ne gereksizsiniz ne kadar sıfır kilometre beyinleriniz var? Gerçekten kıskanıyorum sizi. Dert yoook tasa yoook, gizle kendini saçmala saçmalayabildiğin kadaar.. Ohhh misss.. Ya sana zahmet bana özel mesaj atar mısın engelleyeyim seni olur mu? Hadi canım.

0|0
    0|0
    • Öfff...Ne diye cevap atarsınız bilmem, çok takıyorsunuz sizde bizim gibileri be canım :/ tırlattınız hepten.

• Şimdi uzaklardasıınnn...

Sesimi dinletemedim ama anladın sen onu hocam.

• Gel kahve iç bi daha soru sorma. Belki çikolatalı ıslak kek de ikram ederim. Belki o da kesin değil.

• bunları düşüneceğine dersini çalış :)

0|0
    0|0
  • Onun sana gerçek cevabını vereyim.Aslında kadın konusunda haklısın ama erkek konusunda haklı değilsin.Kadın bir manken edasında bir duruş sergilemiş ve bu da onun özgüvenli olduğu havasını veriyor.Erkek de kendinden emin şekilde dik bir duruş vasiyetinde.Yazarlara ya da köşe yazarlarına bakarsan hepsi hemen hemen aynı pozu vermiş olduğunu görürsün.Yani kadın da erkek de aynı amaç göstergesi olarak o resimler konulmuş.

0|0
    0|0
  • bişiler yapmamız gerek

0|2
    0|0
  • Hayat zor

0|0
    0|0
  • ya şerefsizim bu siteye üye olduğumdan beri en saçma soruları bugün gördüm. inanmayanlar diğer kategorisindeki başlıkları bi okusun. bana hak verenlerde artılasın ordan göriyim.

0|2
    0|0
  • çok normal bence böyle olması

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

Yükleniyor...