Abnormal summit bilen kaç kişi var?

Bilmeyenler için programın formatımdan bahsedeyim biraz
Korede yapılan 11 farklı ülkeden gelen temsilcilerin girdiği ( içinde Turkiye de bulunuyor ) kültür savaşı olarak adlandırdığımız bir program Gayet eğlenceli tavsiye ederim kızla aram bozulduğunda başlamıstım bırak problemleri kızı bile unutmustum iyi bir antideprasan diyebiliriz yani şimdi benden başka izleyeni yoktur kesin ama bir soralim genede ^^

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• güzel programdır. severek izlerdim. Bizde de bunun gibi bir program yapılacakmış. Fox ta yayınlanacak heralde. Herşey çarptığımız gibi bunu da çarptık. Ah ah nolacak bu ülkenin hazıra konma merakı.

0|0
    0|0
    • Yapsinlar da gerisi onemli degil ya sonucta guzel bisey her ulkeden insanlar gelip kendi kulturlerini anlatiyo

• Acunun programıdır o zaman o 😄😄

• yok yok değil.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Bir iki bölüm izlemiştim ama duyduğuma göre türkiyeden katılana bir iftira meselesi olmuş çıkartmışlar falan doğrumu bilemeyecem

0|0
    0|0
    • İftira oldu tabii de koreliler enes ismi bu arada enesi cok sevdigi icin problem olmadi baska programlar yapiyo korede

• enes iyidir ya.

• Çok iyiydi program. Fena komikti. Şimdi Türkiye'de de ona benzer bir çalışma var sanırım elin oğlu diye ama bilmiyorum farklı da olabilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...