Sizce Gerçek nedir?

Gerçek olarak kabul ettğiğiniz doğrular hadi yanlışsa

gerçeğin doğruluğunu nasıl belirliyorsunuz.

sizce gerçek nedir ?

belki de yanlış sandıklarınız doğrudur. ya da dorular yanlış...

0|0
11|3

En İyi Kız Görüşü

• gerçek bir tanedir

ancak doğrular değişkendir. zamana, mekana, kişiye kısaca şartlara göre değişiklik gösterir.en yanlış dediğin şey bile an gelir en doğru şey olur.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• doğru veya yanlış şartlandırılmış zihinlerden doğar. zihin içinde bulunduğu toplumun empoze ettiği ve geçmişteki tecrübelerden edindiği bilgilerin oluşturduğu şablondan ne kadar ayırırsa kendini gerçeklik o denli gösterir yüzünü

0|0
    0|0
  • gerçek gerçek dediin nedir gülüm bn sni yalanlarınla sevmişim.

-emir sarrafoğlu.

0|0
    0|0
  • Kendi inandığın herşey doğrudur. Toplum tarafından onaylanıp onaylanmamasına gerek yok.

0|1
    0|0
  • karmaşık, açıkça görülmez, anlaşılmaz, anlatılmaz, belli bir şeye odaklanınca elden kaçan bu yüzden her şeye odaklanmadan birden bakmayı gerektirir.

0|0
    0|0
  • bilemeyiz yaşayıp anlarız.

0|0
    0|0
  • septisizm kokuları alıyorum

0|0
    0|0
  • İnandıklarım.

0|0
    0|0
  • doru diyorsun da boru mu bu dostum

0|0
    0|0
  • Hulya avsar

0|0
    0|0
  • öncelikle gerçek ve doğru kavramlarını karıştırmamak gerek... bunu felsefi bir porblem olarak soruyorsanız burada cevaplaması tabiki güçtür ancak fikrimce doğru ve yanlışlar kişiden kişiye değişir.. gerçek ve gerçek dışıysa belirlenmesi daha kolay sınırları olan durumlardır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• sürü psikolojisi ile hareket ediyorum, mutluyum.

0|0
    0|0
  • gözlümle gördüğümü yani algıladığım her şeyi gerçek olarak nitelerim.Peki dünyanın öbür tarafında yüzünü bir kez bile görmeden ölen insanlar var.Sence bunlar gerçek mi?Al sana paradoks

0|0
    0|0
    • gerçek tabi ki de bir şeyin gerçek olduğuna karar vermek için görmek gerekmez.

gerçek değişmezdir. sadece insanlar gerçeğe ulaşmak için doğruları ve yanlışları kullanır .

böylelikle çoğunluğun kabul gördüğü doğru olarak kabul edilir. gerçek daimdir değiştirilemez...

• kafam karıştı ,itiraf etmeliyim

0|0
    0|0
Yükleniyor...