Kitap okumayı ne kadar seversiniz?

soru gayet açık kitap okumayı ne kadar seversiniz size sağladığı faydalar nelerdir ve de son olarak ne tür kitaplar okursunuz

Güncellemeler:
arkadaşlar kimseye cevap vermiyorum ama yorumunu beğendiklerime artı koyuyorum

0|0
9|14

En İyi Erkek Görüşü

• çok çok severim alırım kahvemi hele dısarda yagmur yagıyosa gecerım camın kenarına kapatırm ısıgı calısma lambasını acarım yanıma kahvemı yudumlarım okurum cevırırm sayfayı baslamadan bıdaha yudumlarım bı sayfa daha okurum tekrar tekrar derken bakmısım 10 sayfada kahvem bıtmıs gıderım tekrar kaynatırım suyumu tekrar yaparım o aradada ayagıma bı corap takarım sıcak tutması ıcın battanıyemıde alırım tekrar cam kenarına gecerım bı balkona cıkarım mıs gıbı toprak kokusunu cektıkten sonra tekrar ıcerı gırer baslarım romanımdakı kahramanları seyretmeye onlar oynar ben okurum benım kurgum hepsı arada bı farklı seyler dusunurum okurken bırsey anlamam ama devam ederım sonra sonra anlarımkı kacırdıgım bolumlerı oh mıs

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• kurduğum cümlelerin kalitesini artırıyor uzun ve etkileyici cümleler kurabiliyorum konuşurken ayrıcı etkilendiğim sözleri başkalarını etkilemek için kullanırım çok. gerilim ve fantastik kitaplar okurum bunun yanında edebi özelliği olan ilk şu falan filan okurum

1|0
    0|0
  • çok severim kitap okumak film izlemek gibi bişey benim için.koleksiyonum var ve hergeçen gün daha çok kitap alıyorum

1|0
    0|0
  • kişisel gelişim kitaplarını severim

1|0
    0|0
  • sadece polisiye,gerilim psikolojik ve birde mantıksal kitapları severim :) en son 9.30 treni diye bir kitap okumuştum 2 ay kendime gelemedim :D

0|0
    0|0
  • aşk romanı bir de korku vb. hariç merak ettiğim her türde okurum. bazen iki kitabı bir arada götürürüm biri roman ya da yakın tarih vb olur diğer ise daha basit pazarlama, yönetim vb kitaplarının hafif olanları

güncellemeye pek mana veremedim onu da belirtmek isterim

0|0
    0|0
  • Eskiden sık sık elektrikler kesilirdi ve ben mum ışığında okumaya bayılırdım. Bu aralar okumayla aram pek iyi değil. İnternet çıktı mertlik bozuldu.

1|0
    0|0
  • fayda falan yok bence.Severim okurum.yani faydası falan umrumda değil.Canım ne zaman isterse o zaman okurum.Ama her gün sevdiğim için okuyorum ben.Sevmeyene zorla okutulmamalı okullarda.Herkes farklı sonuçta

0|0
    0|0
  • günlük 1 kitap nerdeyse okurdum ama şimdi hatta 3 aydır okumuyorum en son yolculukda bir kitap alıp bitirmiştim.

0|0
    0|0
  • çok haftada enaz 1 roman biter okuyunca kelime haznam artıyo

0|0
    0|0
  • çok az severiz

0|0
    0|0
  • hoşuma giderse ,pek bi severim

0|0
    0|0
  • şimdi ilgimi çekersre okurum anam

0|0
    0|0
  • kitap okumayı sevmem. kitaptaki yazılar nettede var. aç netten oku.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Kitap okumayı çok severim,Türkçe'yi geliştirmeye yardımcı oluyor. Ayrıca kitap okurken ağladığım ve 5 dakika sonra kahkahalara boğulduğum olmuştur. :D İnsan duygusal olunca,bir de duygusal kitap okuyunca böyle oluyor işte :) Günlük tarzı kitaplar daha çok ilgimi çeker.

1|0
    0|0
  • Kitap okumaya çok severim. Çünkü bana her okuduğum bir şey öğretir. Tür olarak fantastik romanları severim.

0|0
    0|0
  • çok seviyorum çok çok çok. her şeyi unutuyorsun

1|0
    0|0
  • Çok severim. Aşk romanları dışında bütün türleri okurum. Psikoloji,tarih,bilim-kurgu,Tüm bilim dalları,siyasi romanlar vs.

0|0
    0|0
  • Çok severim. Dili kavrama açısında konuşmada baya yararı var. ee ııı gibi sesler çıkarmıyorsun bi kere. Fantastik - Cinayet severim

0|0
    0|0
  • aslnda cok seviyorum ama useniyorum ya .D kafamı verip okuyamıyorum uzuun uzun.bi suru kitabım var ama cogunu yarım yamalak okudu

0|0
    0|0
  • zaman buldukça

0|0
    0|0
  • Romanları sevıyorum en son sultanı öldurmek okuyordum yarıda bıraktım :(

0|0
    0|0
  • eskiden cok severdim :-( bu aralar pek okudugum söylenemez

0|0
    0|0
Yükleniyor...