B RH(-), B gurubu RH negatif kan gurubu lazım. Ankaralı var mı?

Ankara Hacettepe'de ameliyat olacak olan 14 yaşındaki kuzenim için acil B RH (-) kan lazım. Yardımcı olabilecek arkadaşlar bana mesaj atabilir mi?

Güncellemeler:
ANKARA ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ KALP MERKEZİ arkadaşlar.Heyecandan ben yanlış anlamışım.Yardımlarınız ve iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim.Biraz daha gayret edersek bir şeyler olacağına eminim.

Ben facebooktada paylaştım. Lütfen siz de paylaşın
Baba adı Emin Kurt, hasta adı Cihan Kurt... telefon 0505 869 00 63
Arkadaşlar şuan itibariyle 3 ünite kan eksiğimiz var.İnternet paylaşımlarımız amacına ulaştı.Arayan yarın geleceğini teyit eden kişiler olmuş.Hepinize çok teşekkür ederim.Hala yardımcı olabilecek kişiler olursa durum geçerliliğini koruyor.

Çok teşekkürlr
Arkadaşlar Cihan'ın sağlık durumu iyi, hala yoğun bakımda olsa da teyzem yanında ve iyi haberlerini alıyoruz.

Hepinize selamları varmış, o da çok teşekkür ediyor. Tabi ben de...

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Acil şifalar dilerim. Ankara'da değilim ama 2 arkadaşımı aradım. Cevap gelirse derhal iletişiminizi sağlarım.

0|0
    0|0
    • Hakan Abi demek istiyorum, çok teşekkür ederim. Arayan elleriniz dert görmesin. Allah sizin de evlatlarınızı size bağışlasın.

• Ne demek sen sağol. Vatandaşlık ve insanlık görevi. Saat 19:00 civarında Emin Bey'in numarasını verdim uygun bir arkadaşıma. Kan grubu 0RH (-) inşallah faydası olmuştur.

Erkekler Ne Diyor 6

• Arkadaşlar lütfen çevrenize haber salın B negatif kan Ankara'dan bulamıyor muyuz? Facebook'a falan yazın lütfen.!

0|0
    0|0
  • Yeğeninin durumunun iyi olması beni çok mutlu etti ayrıca bunu site ile paylaştığın için de ayrıca teşekkürler

0|0
    0|0
  • cok sevindim gelişmelere.

0|0
    0|0
  • çok geçmiş olsun...İstanbulda olsa aramana yardımcı olurdum ama ankara'da tanıdık yok.

0|0
    0|0
  • çok geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • istanbul bende acil şifalar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...