Kitaplar hakkında?

Merhaba kızlar,
aranızda yeniyim ve ne soracağımı da bilmiyorum. Sadece öylesine bir deneme yapayım istedim.
Aranızda CNR kitap fuarına giden oldu mu?
Ben Ahmet Ümiti çok severim. İmza törenine gittim ama sırası yeni yetme ergen kızlar için kitap yazan Tuğba Sayın diye bir kızın sırası kadar kalabalık değildi. Daha ilk kitabı çıkmış 17 yaşındaki bir kız sizce nasıl oldu da yılların usta yazarı Ahmet Ümitten daha çok okur topladı?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• selam @Busraa34,

soruyu kızlar diye sormuşsun da, cevap vereyim istedim.
    en sevdiğim şair arthur rimbaud 21 yaşında şiir yazmayı bırakmıştır, öncelikle edebiyat ve yaş arasında bir paralellik beklemek, olduğunu düşünmek yanlış olacaktır. bu yanılgıyı bir aşalım derim,

öte yandan,
    elbette bu bir dayatmadır.
    dünya edebiyatında yer etmiş gabriel garcia marquez'in adını bilmeyen bir toplumda %80 pucca biliyor ise suç bireylerde değil, bireylerin köklerinin bağlı olduğu toplumdadır. okuma kültürü olan bir toplum değiliz, insanlar okudukları sürece fazlasını da beklememeli.

bırakalım da insanlar okusun, okusunlar da ne okuyorlarsa okusunlar. bu güzel bir şey.

soruna cevap veremedim belki, ama elimden bu kadarı geliyor.

günümüz dünyasındaki parametreleri gerçekten algılayamıyorum, nasıl olur bilmem, ama oluyor işte :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Wattpadd denen uygulamadan çıkmış bir kitap olabilir ergen ve sapıkça eserler olması ve bunların kızlar tarafından çıkarılmış olmasıda biraz ilginç

0|0
    0|0
  • CNREXPO'ya gidecektim arkadaşım yoldan çevirmişti :/ :)

0|0
    0|0
  • Niye hiç şaşırmadım acaba. :)

0|0
    0|0
  • Soru sormak zorunda deilsin :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Fırsatım olmadı. Tuğba Sayın da kimmiş, yeni duyuyorum (?).

0|0
    0|0
  • Gittim ^^ imza törenine gitmedim...

0|0
    0|0
Yükleniyor...