Arkadaşlar portakalı buzlukta saklasak bir ay sonra yiyebilirmiyiz?

Arkadaşlar pazardan kanlı portakal aldık kardeşim asker çok sever bir ay sonra gelecek şimdi buzlukta dondursak portakalı bir ay sonra yenecek durumda olurmu?

0|0
4|11

En İyi Kız Görüşü

• Ben ziraat okuyorum uygun sartlarda bir gazeteye sarsan bile 1 ay dayanir. Buzluga koyarsan o seklini falan kaybedebilir.

0|0
    0|0
    • Gazeteye sarıp buzdolabına koysak 1 ay dayanirmi yani 35 gün sonra gelcek kardeşim

• 2sekilde de deneyin hem buzlukta hem de yagli kagit var ya ona sarabilirsiniz yatak portakali gibi. Ben olsam hem buzluga hem de alt kisma koyardim madem asker

• Tamam çok teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 11

• Olmaz ayaz vurmuş gibi olur. Çok serin ve karanlık bir kileriniz varsa orada saklamayı deneyin. Suyunu sıkar dondurursanız askerden gelince içer.

0|0
    0|0
  • buzdolabı posetıne koy oyle sakla

0|0
    0|0
  • Buzlukta ölür gazete kağıdına sarıp dolabın sebzeliğine koyun

0|0
    0|0
  • serin bir yere koy poşetli olmasın soğuk bir yer derken dolaba koyma tabi? bir ay sonra manavdan almayı düşünsen daha mantıklı değil mi? :D

0|0
    0|0
    • Kanlı portakal diyorum her zaman bulunmuyo

• O zaman ilk cümlemi uygula serin kuru bir ortama koy güneş görmesin bişey olmaz

• Denemek lazım. :D

0|0
    0|0
  • 1 hafta sonra bile yersin :)()()(:

0|0
    0|0
  • Evet olabilr. sd

0|0
    0|0
  • Soğuk vurdumu yenmez

0|0
    0|0
  • Evet yiyebilirsiniz.

0|0
    0|0
  • yersin.

0|0
    0|0
  • Dondurmadan buzdolabının altında sakla 1 ayda pek bir şey olmaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• canım benim öncelikle allah kavuştursun bir daha ayırmamak üzere.. saklanmaz canım üşür donar ve yenilmez

0|0
    0|0
  • Greyfurtmu yani

0|0
    0|0
    • Değil gorsellerden bak çok güzel bir tadı ve görüntüsü var :D

• İlk defa duydum cok cahilim 😁hemen bakiyorum ☺️

• Denedim evet

0|0
    0|0
Yükleniyor...