Evde keman calmayi öğrenebilirmiyim?

4/4 kemanim var keman calmak zor biliyorum ama bir kursa gidcek param yok :S evde ogrenmek istiyorum ayrintili sekilde ders veren siteler varmi? Yoksa boyle yapmak cok mu zor olcak hic denemeden vaz mı geceyim bu hayalden

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim öncelikle müzik kulağın olması gerek müzik kulağın varsa yapabilirsin internetten dersler de vardır eminim iyi araştır ben kendi kendime 1.5 ayda gitar çalmayı öğrenmiştim evde. Boş zamanlarında elinden hiç düşürme ve internetten küçük dersler vardır kulağında varsa geliştirir öğrenirsin.

0|0
    0|0
    • Nettn bir kac siteye baktmdavar ayritli veren siteler belki bilgili birine denk gelirim die sordum

Kızlar Ne Diyor 2

• İsmek?

0|0
    0|0
  • Ben 3 yıl kursa gidiyorum hemen vazgeç bu hayalden. Yürüyen uçak bile daha mantıklı :)

0|0
    0|0
    • Yok artk kurs oldugu halde ogrenemedin mi bende ne guzel hayallerim vardi hic kursa gitmeden ogrencektim :))

• çevermdekilerde hep böyle diyor farkındayım ama hep bir müzik aleti çalmak istedim özellikle keman ama hep hahalde kalcak galiba :S

• Bu kadar emek verip pişman olma istiyorum. Hakkını yemiş olurum senin. Para peşinde koşmayan bir kursla görüş seni yeteneğine, el yapına göre yönlendirsin. 2 yıl kemana vereceğin emeği başka enstrümana ver hem zevk alırsın yaptığını gördükçe :)

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...