Türk olmasaydınız hangi millet e daha yakın hissedersiniz kendinizi?

7 ceddim Türk.. Ben hiçkimse derim ya siz?

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• benım yetmıs yedı neslım turk:) taaa ergenekondan baslayım ıstersen:)

olduda turk olmadık olamadık! o zaman japon olmak ısterdım.. bır samuray mesela.. kesınlıkle samuray olurdum.. muthıs bır kultur var japonlarda

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Rus milleti: (Biliyorum kızlarından dolayı söylüyorum zannedeceksiniz)

--> Ülkeleri için sonuna kadar savaşmaları

--> Hep tecrübe ettiğim İngilizce bilseler dahi dillerini korumak için 'ben İngilizce bilmiyorum' demeleri.

--> II. Dünya Savaşı'nda Japonya'nın zannedilenin aksine ABD'nin atom bombası atmasıyla değil Rusların kuzeyden saldırıya geçmesi ile savaştan çekilmeleri. (Atom bombası atıldığında zaten şehirlerde bir şey yoktu. Japonya için bir şey fark etmedi.

--> II. Dünya Savaşı'nda insanların zannettiğinin aksine ABD'nin savaşa girmesinin değil; aslında Rusların büyük zafer ve zaiyatları ile Alman Savaş Makinesi'nin yenilmesi. (Bizim Kurtuluş Savaşı'nda övündüğümüz gibi onlar da şehirlerini Ural Dağları çevresine taşıyıp, erkekleri savaşırken çocuk ve kadınları fabrikalarda çalışıp cephane üretmiştir. Tek yaptıkları fabrikada çalışıp - yemek yemektir. 3 yıl içerisinde İngiltere ve ABD'ye eş değer ekonomik kalkınmaya girmişlerdir. (1942-1945)

--> Ne olursa olsun, görüşlerinden ödün vermemeleri.

0|0
    0|0
  • benim 77 ceddim Türk

1|0
    0|0
  • Turk olmasaydim yasamak istemezdim. Turk olmaktan gurur duyuyorum. Hic bir milletten olmak istemem 3 kitaya ayak basmis atalardan gelmek buyuk gururdur

1|0
    0|0
  • Gokturkce biliyormusun?

1|0
    0|0
  • amerika

0|0
    0|0
  • norveç

0|0
    0|0
  • İtalyan olmak isterdim

0|0
    0|0
  • japon :)

0|0
    0|0
  • Rus...

0|0
    0|0
  • kafa japon beden zenci

0|0
    0|0
  • Müslüman ve Türk olmaktan onur ve gurur duyuyorum.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Jamaicalılara benziyorum. Hep bir neşe bir hayatı boşvermişlik

0|0
    0|0
Yükleniyor...