Başörtü takana yobaz denilen ülkemde ateistim diyene alkis tutuluyor ne hoş? saygi duymak lazim her düsünceye sizce?

Neden bu kadar yozlaşmiş duşunceler var?

0|1
4|20

En İyi Erkek Görüşü

• Atatürküm anneside başıörtülüydü onada yobaz desinler kolaysa.
    Bir açık ya da çıplak gezen nasıl hor görülmeyse, başı kapalıda hor görülmemelidir.

1|0
    1|2

Erkekler Ne Diyor 19

• Baş örtü takana yobaz denmiyor. Öncelikle her şeyi doğru çözümlemelisiniz.

0|2
    3|1
  • ateist te olan bakış şöyle. uuu adama bak ateist olmuş şimdi çok enterrasyoneldir ya da entellektüel. halbuki bir şeyden anladıkları yok hep başkalarından duyma uydurmasyon şeyleri papağan gibi tekrarlayan boş tenekeler. ha bu değildirki müsliman diyipte gezenler akıllı onlarında bağzılar bağnaz düşünceleriyle islamı karalamakta bu sebepten ateist düşünce yaygınlaşmakta. kimsenin dediğine inanmayın kafasında soru işareti olanlar sadece kuran ı kerim türkçe tevsiri okusun. okuduktan sonra kararversin ne olacağına.

0|0
    0|0
  • Yanlış tespit
    Ateistim diyen toplumdan dışlanıyor
    Hani çoğunluğu müslümanmış ya
    Çözümlemenizi bir doğru yapın önce

1|1
    1|0
  • Her başörtü takana yobaz denilmiyor ama başörtü takıpta kafasının içi saman dolu olan çok kişi var buda gerçek ateistlik ise moda artık moda olduğu için millet ateist oluyor artık

1|0
    0|0
  • İslam dinini kötülemek için

1|0
    0|0
  • yok öyle bişy kendınden uydurma
    bunr hp Tayyıp zıhnıyetı..

1|0
    1|0
  • Zihniyetini sievdiklerim

0|0
    1|0
  • Ya siz nerede yaşıyorsunuz merak ediyorum kim ateiste alkış tutuyor kim başörtülüye yobaz diyor. Bırakın demagojiyi

0|0
    0|0
  • katılıyorum sana

0|0
    0|0
  • cahil seni.. kim uyduruyor bunları? ne kadar cok cahilce konusuyorsun... lütfen biraz düsün ve öyle konus

0|0
    1|0
  • Gotunden element uydurma tam tersi.

0|0
    1|0
  • Milletin agzı torba değilki büzüyelim... o tipler saygı ve hosgorusuz yetişmişler...

1|0
    0|0
  • bencillik maalesef

1|0
    0|0
  • senin dinin sana benim dinim bana diyeceksin böyle durumlarda

1|0
    0|0
  • Herkesin hayatına kimse karışamaz

0|0
    0|0
  • senin yobazdan ne farkın var?

1|0
    1|1
    • Valla benim ateist arkadasimda var cogu müslümandan daha cok müslüman vasfi tasiyan. Benim burada demek istedigim her görüse saygisiz tip cok sende iyi oku iyi anla sorun olmaz ;)

• Birilerinin alkış tutmasını anlam verememissin ve buna isyan ediyorsun. Zaten alkış tutan dan yobazlık yapıyor taraf tutmak en büyük gericiliktir. senin dediğinde sunu anlıyorum bizim baş ortumuz gayet normal ama sen anormal olana alkışlıyorsun. Ben bunu anladım sen böyle bir şey demek istemediysen af ola

• kendilerini göremiyolar milletin kusurlarını aramaktan :)

0|0
    0|0
  • Gökler ağlıyor biz ağlamışız çok mu? Bize yobaz diyorlar haberin yok mu? Desinler desinler Allah (c. c) için yobaz olmuşuz çok mu?

1|0
    1|0
  • Yine siz mi madursunuz

1|0
    1|0
    • Yoo hee görüste dislananlar var anlatmak istedigim bu siz biz mi var :) asil seninsu mantigin sifir

Kızlar Ne Diyor 4

• Çünkü bu sıralar ateist olmak moda.
    Modaya uymayan dışlanır ablam.

0|0
    1|1
  • Yobaz bilgisiz, kültürsüz, geri kafalı kişilere denir. Başörtüsü takıp da ateistlere deistlere vs. itibar göstermiyorsa ben ona yobaz derim. =)

0|1
    0|1
  • Rabbime inanmayan insanlar çokta umrumda değil açıkçası

0|1
    0|1
    • niye tebliğ etmen lazım ahirette sorarsalar kaç kişiye tebliğ ettin diye ne diyiceksin. umrumda değillerdi mi diyeceksin.

• Ben uyarırım ama algılayamadıklarını biliyorum uyarır geçerim hele burdaki ateistlerle uğraşılcak gibi değil. Anaları babaları yazdıklarını görse ıslak odunla kafalarını gözünü patladır bunlar gelmiş burada bon Allaha ononmoyorom. Özentilik iste çoğunluk ne yapıyorsa ona özeniyolar okumadan etmeden

• Abi daha ne istiyorsunuz tayyip het yere soktu sizi yeter be gözünüz doysun sen başörtüyr saygı derken ateis küçümsüyorsun

0|0
    0|1
Yükleniyor...