Kızılderil sokak müzisyenlerini tanıyor musunuz?

Türkiye'nin çeşitli illerini dolaşıp sokakta mini konserler veren bu grubu görenler dinleyenler varsa yorumlarını alabilirmiyiz...

Güncellemeler:
Sayri Nan olarak bilinen grubun tam adı Cantos Danzas İndos Amerikanos Sayri Nan. grubun yaptığı müzik indiogenes tarzı müziktir. 500 yıl önce ispanyolların yokettiği inka kültürünün kırıntıları diyebiliriz.

akılalmaz mimarileri ve astronomi bilgileri ile derin bir kültür yaratmış olan inkalar, günümüzdede güney amerika da peru ve ekvador bölgelerinde yaşamlarını sürdürmektedirler. bu sokak müziğini icra eden sevimli abilerimizde ekvador dan gelmektedirler.

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Sadece türkiyede degil avrupaninda cesitli yerlerini dolasiyorlar :) ben burada gördüm grubu istanbuldada gördüm :) güzel degisik bir tarz bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Güzeldi, İzmir'de izlemiştim. Bir grup müzik eşliğinde dans ederken bir yandan da küçük kızlar o müziklerin cdlerini satıyorlardı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• 0|0
    0|0
  • işi aşırı derecede ticarileştirdiler. ilk 3 sene önce istiklal'de görmüştüm. o zamanlar güzeldiler. zat-ı muhterem dürzü geçenlerde gitar çalıyordu, daha ne diyeyim?

0|0
    0|0
  • nişantaşi ve istiklal caddesinde gördüm. güzel bir müzikleri vardi.cd olarak satiyorlar

0|0
    0|0
  • Taksim'de var sokak müzisyeni ama kızılderili mi bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Bir kere Malatya'da yabancı sokak müzisyenleri görmüştüm.

0|0
    0|0
Yükleniyor...