Star Wars:the clone wars ve Rebel Wars adlı anime dizilerini izleyenler var mı aranızda?

Ben bayılıyorum yaa Star Wars muhabbetine. The clone wars serisi 6. ncı sezonuna ulaştı bakalım 7 nolacak. Rebels ilk sezonunu bitirdi o da çok güzel. Sormak istediğim bildiğiniz başka başka animeler var mı bunlara benzer? ve Star Wars'ın çizgi romanlarını (sanal) olarak bulabilirmiyim? teşekkürler..

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Star wars clone wars animesinde Anakin kaçıncı sezondan sonra darth wader oluyor ve ashoka sith oluyor mu

0|0
    0|1
    • daha 4'teyim merak içindeyim:)))) bir ara bırakmıştım da devam ediom gene

• daha"olmadılar"diyeyim beklemedeyim:)))

• Karanlik taraf iyidir ya hep favorim olmuştur kırmızı Kılıçlar

Kızlar Ne Diyor 2

• Izlemedim tavsiye edermisin

0|1
    0|0
    • offf hemde nasıl:) çok zevkli. öyle sıradan animeler değil bence bir göz at.

• Hepsini tavsiye ederim. Clone Wars'ın özellikle ilk iki sezonu biraz zayıf kalsa da (sıkılıp geçtiğim bölümler olmuştur) 3. Sezonda bir noktadan sonra devam etmeden duramıyorsun (Anakin'in seçilmiş kişi olmasına ilişkin bölümler var, onları kastediyorum). Ahsoka'ya alışmakta zorlanmıştım ama 5. Sezon bittiğinde onu bile sevdiğimi fark ettim.
    Rebels'i ise o kadar çok sevemedim. Daha basit senaryoları var, yine de 1. Sezon sonları ve 2. Sezon başı (Vader ve Ahsoka gözüküyor 2. Sezonun ilk bölümünde) gibi güzel bölümleri de var. Filmlerden sevdiğimiz karakterler de orjinal seslendirmenleriyle konuk olarak geliyor (Darth Vader, Lando, C3PO gibi)
    Çizgiroman okuyacaksan Marvel'ın yeni yayımladıklarını oku daha 12. sayıda olması gerek, ana Star Wars serisi dışında bir Darth Vader serisi var ve sadece birkaç sayıdan oluşan birkaç kısa seri daha var (Lando, Leia, Chewbacca gibi)
    Sonra hepsini tekrar izleyip tekrar okuyalım :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Ben clome savalasarinda 4. Sezon civarinda biraktim gayet gizeldi rebelsta gunxelim asoka ve dart veidar geldi efsane olucak

0|0
    0|0
    • ben de bırakmıştım bir ara da 4'e yeni başladım:)

• Benim bu sene ygs sinavi oldugum icin mecbur biraktim sinavlar bitigi gibi yeniden 0dan baslicam

• valla torrent olarak indirdim ben yine tüm gün bekliom sonra akşam olsa da izlesem diye:)

• 5. sezona kadar izlemistim clonewars i rebel i de deneyeyim bir ara

0|0
    0|0
  • Sizi de Star Wars The Old Republic oyunumuza bekleriz (Server : Tomb of Freedon Nadd)

0|0
    0|0
Yükleniyor...