Filmlerde cinsellik kullanılmasından rahatsızlık duyuyor musunuz?

filmlerde cinsellik kullanılmasından rahatsızlık duyuyor musunuz?.

0|0
15|16

En İyi Kız Görüşü

• film cinsel sahnesiz bitiyorsa cok sinirleniyorum lagn

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• film izlensin azcık da sevişin hop sen taytını giy gel tarzı sahneleri izlerken utanıyorum ben rahatsız hissediyorum ama yerinde ve gidişata uygunsa normal bi sahne gibi

0|0
    0|0
  • filmlerde ve reklamarda butun medya cinselligi ve cinsiyetciligi vurguluyor, toplumlar acisinedena iyi oldugunu dusunmuyorum

0|0
    0|0
  • küçükken büyüklerimiz öyle sahnelerde kanalı çeviriyodu.. şimdi büyüdük kafamızı otomatik ceviriyoruz... :DDD

0|0
    0|0
  • evet.hatta gerçek hayattan da çıkartılmalı.hatta hepimiz kuku ve cüklerimizi kesip atalım.

1|1
    0|1
  • neden duyalım?

0|1
    0|1
  • şahsen duymuyorum

0|0
    0|0
  • nasıl kullanıldıgına göre degisir.

0|0
    0|0
  • Hayir duymuyorum

0|0
    0|0
  • annemle babamla izlerken tabii :s

0|0
    0|0
  • evet duyuyorum.. cünkü hep yalniz olmuyorsun... ve bu cok rahatsiz ediyor!

0|0
    1|0
  • evet.. film de tek tük açık sahne vardır tamm o sahne de odaya biri gelip vaaay ne bu böyle film seyrediyorsun deyip gerisine bakmadan çıkıp gitmelerinden bıktım :) niyeyse hep o sahnelerde odaya birinin gireceği tutar.

0|0
    0|0
  • Türk filmlerinde kullanılar cinsellik yabancılarda bile yok artık. millet olarak aştık kendimizi

0|0
    0|0
  • yani bunun "kullanılmasına" sinir oluyorum.. ama cinselliğin geçmesi bence çok normal..

0|0
    0|0
  • duymuyorum aşırı olmadıktan sonra

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• evet en alakasız filmlere bile numunelik koyuyorlar mutlaka, sinir oluyorum şöyle oturup aile akraba ortamında rahatlıkla izleyemiyorum acaba öyle bi sahne çıkacak mı diye, dvd de izlerken özellikle kumandayı elime almamaya çalışıyorum :) öyle sahneler çıktın mı çok acayip utanıyorum büyüklerin yanında, hatta öyle sahneler var mı acaba diye filme bile doğru dürüst odaklanamıyorum :(

0|0
    0|0
  • filmin içinde nasıl kullanıldığına bağlı. Dünya sinemalarında bir dram filminde bir temayı yansıtırken orada yeri geldiğinde cinsel unsurlar kullanılıyor ancak insanın doğal halini anlatma üzerine yapılarak.

0|0
    0|0
  • İnsan doğasında cinsellik olmasından rahatsızım asıl ben

Keşke hepimiz bitki olsaydık

ama o zaman da bir Jesus olarak babamdan boşuna harçlık almış olurdum

karışık :/

1|0
    0|0
  • cinsellik olmazsa izlenmezkii bak muhtesem yüzyıla padisah degil bildigin pompacıı yaptrılar adamı

0|0
    0|0
  • kesinlikle rahatsızlık duyuyorum

hiç eksik olmuyor nerdeyse her filimde her dizide hep var bu tecavüz cinsellik olayları

o senaryoyu yazan adamların psikopat , ruhsuz , duygusuz olduklarına inanıyorum

sanki bakşa bir konu yokmuş gibi

0|0
    0|0
  • magnum reklamları yüzünden tadı güzel olsada magnum yiyemez oldum

0|0
    0|0
  • Aşkın yasaklandığı cinselliğin teşvik edildiği bir topluma dönüşmemizi sağlıyor. Nasıl rahatsız olmam!

0|0
    0|0
  • Hem de çok rahatsız oluyorum. Ailece bir film izleyelim diyorsun. Burnundan geliyor.

0|0
    0|0
  • özellikle aradığım olmuştur

0|0
    0|0
  • o da ihtiyaç, o da hayatın içinden neden olmasın, ama b.kunu çıkarmanın da alemi yok

0|0
    0|0
  • yooğ yoğ

0|0
    0|0
  • gözümü yumuyorum?

0|0
    0|0
  • Hayır özellikle bol sevişmeli olanları izlerim.

P*rno sıkıcı oluyor sevişmeli film iyidir.

0|0
    0|0
  • ben bile cinsellik sonucu oldum.En saf duyguları cinsellikle yaşadım.Neyinden rahatsız oliyim?

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Biz ki filmlerdeki tecavüz sahnelerine bakarak mast. yapan bir neslin evlatlarıyız. olsun yani

0|0
    0|0
Yükleniyor...