Erkek arkadaşımı doğum günü için nereye götürebilirim?

Erkek arkadaşımın doğum günü...onu böyle güzel bir yere götürmek istiyorum mutlu bi gün yaşatmak istiyorum yani.. İstanbul'da yaşıyoruz bu arada Avrupa yakası öncelikli tercihim...tabii ki maddi yönden de uygun bir şey olması ilk tercihim ben ısmarlıycam :) nasıl bir gün geçirmemizi önerirsiniz nereye gideriz, fiyatlar vs bilgilendirip yardımcı olursanız sevinirim:)

Güncellemeler:
arkadaşlar böyle bi mekan ismi falan verebılecek kımse yokmuuu net olarakk semt ismi degılde mekan ısmı falan...:)

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• dolaşın . . .

1|0
    0|0
    • ama nereyı ?

• oyle bırsey demedım:)

• en iyi cevap kısmına bazsan mouse un bozulmaz be ablam . . .

Erkekler Ne Diyor 5

• uskudarda belediyeye ait cok guzel bi yer var tepede kaliyor ama adini unuttum. ve besiktasta sahile yakin durumce diye bi yer var en uste cikarsiniz guzel bi bogaz manzarasi var.fiyatlarda cok uygun

1|0
    0|0
    • tesekkur ederım buralarada bakacagım:)

• beşiktaş sahili

0|0
    0|0
    • nerelere gıdebılırız pekı onerebılıcegın bısey varmıı

• tesekkur ederımm:)

• rica ederm:)

• bence güzel bir yemek yap eve cagır dans muzık kafanızz gore takılın bence en guzlelı

0|0
    0|0
    • tesekkurler ama bu bıraz dogum gunu ıcın sıradan kalıyor:)

• bence beni nereye gotururse gotursun sevgilim onun yaptıgı yemegın onune gecemez benım ıcın yapmıs cıg tavuk olsa yerım gogsum. sen anlamazsın zaten sıradan seyler haklısın bosver..

• allah allahh...:) ben boyle bırsey demedımkı tabıkı haklısın ama benım anlatmak ıstedıgım daha farklı hergun yapamıycagımız bısey mesela unutamıycagı bı gun yasatmak:)

• en güzel yer bebek tarafı

0|0
    0|0
  • ... Çekirdek al,sahilde çitleyin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Google'a yemek sepeti elit yaz orda seceneklerı secıp kendıne uygun yemek yerı buluyosun cok rahat oluyor :D

1|0
    0|0
  • link

link

mutlaka uygun birşey bulabilirsin.

0|0
    0|0
    • tesekkur ederım bakıyorum:)

• Avrupa yakasında ne taraflarda oturuyorsunuz ona göre mekan söyleyebilirim.

0|0
    0|0
    • her yer olabılır farketmez ılla oturdugumuz yerler olmasına gerek yok ortakoy taksım bakırkoy vs yerler olabılırr hıc farketmezz

• bakırkoyde eiffel cafe var oraya bi bak istersen

• bence denizin karşısında akşam yada gun batımında gotur onu piknik yap beraber denizi seyredin sarılarak tabi başka şeylerde ekleyebilirsin dans falan edersiniz romantik olur :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...