Hangi meşhur kişiyle karşılaştın veya yakınında oldun?

Hangi meşhur kişiyle karşılaştın veya yakınında oldun?
Ben Tolga Çevikle karşılaşmıştım. Peki siz?

0|0
17|73

En İyi Erkek Görüşü

• Sıla ve Özge Ulusoy ile fotoğraf çekimi sırasında tanışmıştım.
    Uçakta; Bülent Ersoy, Bengü, Vatan Şaşmaz ile seyahat ettim.
    Seda Üren ile daha ünlü olmadığı zamanlarda bir arada bulunmuşuz haberim yok.
    Burak Özçivit; arkadaşımın abisinin arkadaşı çıktı ve sabaha kadar PlayStation oynamıştık.
    Selçuk Paraşüt atlama merkezi'nin daimi müdavimlerinden Can Bonomo ve Hayko Cepkin'le 3 senem geçti nerdeyse. Bir ara da Hazal Kaya da geliyordu.
    hatırladıklarım bunlar.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 72

• Koca bir hiç...

1|0
    0|0
  • Serenay Sarıkaya , Sıla , ilyas salman , sabri ugan , gizem karaca , tolgahan sayışman , bülent uygun , harun tekin , ap kırşan , güzel köylüdeki Su kutlu 1 saat aynı odada baş başa kalmışlığımız var yanlış olmasın :)) , Simge Selçuk , Nefise karatay ulan onlarcasıyla oturup kalktım hatırlamıyorum..

1|0
    0|0
  • Kadir İnanır, Kadir Çöpdemir vs. ben de hatırlamıyorum.

Ama en travmatik olanı yanımdan geçen Bülent Ersoy ve etrafındaki kalabalıktı.

1|0
    0|0
    • Düzeltme: Trans olmasından kaynaklanan bir durum değil bu travma, kendisi bir tuhaf. Arada bir karşıma translar çıkıyor ve hiç de rahatsız edici değiller. Bülent Ersoy ayrı bir şey.

• Başbakan'la Marmara Üniversitesi'nde sıradan bir doçent'ken tanışmış 1saat sohbet etmiştik. Ünlü biri sayılırsa :)

1|0
    0|0
  • Bodrumda yasiyorum

Cristiano ronaldo
    Arda Turan
    Hakan Şükür
    Demet akalin
    Ajda pekkan
    Vederson
    Caner erkin
    Halil sezai
    Orhan gencebay
    Cüneyt arkin
    Çağla Şikel
    Emre altun
    Yagmur atacan
    Tugay kerimoglu
    Ve daha birçok kişi. ..

2|0
    0|0
  • Eski çalıştığım yerde klip ve reklam işleriyle uğraştığım için görmediğim ünlü yok gibi :)

1|0
    0|0
  • mustafa sandal, kutsi, sertap erener, deniz seki, ozan orhon, ilber ortaylı bunlar aklıma gelenler

2|0
    0|0
  • İskender kebapla tanıştım Bursa'da.

1|3
    0|0
  • Kıvanç Tatlıtuğ- Zeynep Farah- Engin Akyürek- Tuba Büyük Üstün- Erkan Can-Saygın Soysal-

Abim Işık Şefiydi Kara Para Aşk Ta Ve kurt seyit ve şura da :D

1|0
    0|0
  • benimki çok ya :) , ibrahim tatlıses , gürkan uygun , umut oğuz , alp kırşan , şener gökkaya , sümer tilbaç , sümer ezgü, lara , sıla

1|0
    0|0
  • çevrem sanatçı dolu hangisini sayayım.
    acun ılıcalı ve hülya avşar yazlık komşum
    yeşim salkımın halası iş yerimizin üst katında oturuyor
    emre kaya (gerçekte soyadı gülkaya) çocukluktan mahalle arkadaşım
    tan taşçı arkadaşım
    Manganın bataristi özgür ortaokul arkadaşım
    burcu güneş, grup 84, haluk levent, barış akarsu, ezginin günlüğü, pamela, zakkumun solisti yusuf, tarkan, ve daha bir sürü var. gerek arkadaşım olarak görüştüğüm, gerek ablamın barında sahneye çıkanlar olsun, gerek akrabalarımdan olsun var da var işte

0|0
    0|0
  • Of aman Nalan yanına gelip foto çektirmedim diye o gelip benimle foto çektirmişti bir yemekli davette :) Uçakta Hakan Altun ile izmire gitmiştim. Behzat Ç Erdal Beşikçioğlu ile selamlaşmıştık. Beni affet dizisi Şahin Bey karakteriyle hastane asansöründe sohbet etmiştik :) Nefise karatay ile İstanbul da bir avm mağazasında kafa kafaya az kalsın çarpışıyorduk :) Karşılıklı özür dilemiştik :) Daha var ama aklıma gelmiyor :)

0|0
    0|0
  • Volkan demirel kuzenim oldugu icin pek saymama gerenk yok sanirim.
    Adnan polat beyaz hande ataizi nur yerlitas arif sag erdal erzincanli mustafa sarigul daha aklima gelmeyenler

1|0
    0|0
  • Muhsin YAZICIOĞLU <3 adam gibi adamdı adamdan anlıyana

2|1
    0|0
  • Fenerbahçeli futbolcular Volkan, Emre, Gökhan Gönül, Egemen, Caner Erkin, Emenike, Sow, Kuyt,
    Basketcilerden Emir, Oğuz Savaş, Bogdan Bogdanovic, Omer Onan, ve birkaç oyuncu daha
    Diğer tarafta , Acun Ilıcalı, Rıdvan Dilmen, Selçuk Yula (Allah rahmet eylesin), Eser Yenenler, Burcu Esmersoy, Bengü, Yeşim Salkım, Atiye, Kenan Doğulu, Süreyya Ciliv, Doğukan Manço, Tolga Karel

ve daha bir çok kişi ile girdiğim ortamlarda olsun ya da belli bir yerde karşılaşma olsun veya çalıştığı bolgede oturanlar ve tatil danışmanlıgı yaptıklarım oldu

0|0
    0|0
  • Vay arkadaş ya, ben Erman Toroğlu'nun kuru götünü gördüm anca spor salonu duşunda. Şansıma tüküreyim.

1|0
    0|0
  • Hakan Pekerle aynı sitede oturuyorum yazın havuzda sohbet ediyoruz :D

2|0
    0|0
  • Ceza, Sagopa, Tunç dindaş, Norm Ender etc.

0|0
    0|0
  • Ben asosyalim

1|0
    0|0
  • Ajdarrrrr 😄😄😄😃😋😎👑

1|0
    0|0
  • aralarında ahbap olduklarım bıle var:)

0|0
    0|1
  • sıla, fahriye evcen

1|0
    0|0
  • Tarkan ile 1 hafta önce karşılaştık. Hitt müzigi bizim oraya taşıyacak sanırsam :)

Birde atarlı genç İrem derici ile karşılaşmıştım bir ara :)

1|0
    0|0
  • Bir çok. Ama unutulmaz ve rüya olanı Şebnem Ferah 😏

1|0
    0|0
  • Hakki bulut, pinar dilşeker, hulya avsar, mustafa ceceli, ferdi tayfur, nadide sultan, ve hatirlayamadigim kisiler. Bir kanalda calişmistim ordan yani.

0|0
    0|0
  • Hepsini yazmıyorum bazılarını yazim. Jan Cloud Van Damme, Bülent Ecevit, Tansu Çiller, Devlet Bahçeli, Mehmet Ağar, Uğur Dündar, Sezen Aksu ve bu yazdıklarım bir kaç misli.

0|0
    0|0
  • Ertuğrul Sağlam. .. ;-) :-)

0|0
    0|0
  • Hangisini sayım bilemedim.

0|0
    0|0
  • çok meşhur olmasada kaan baybağ

0|0
    0|0
  • Garo Mafyan, Atilla Özdemiroğlu, İzzet Öz, Can Atilla

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    42

Kızlar Ne Diyor 17

• ben bilmem eşimi bilir sunan adama aceleyle yürürken bodozlama daldım. ben farketmedim de arkadaşlar dedi.

0|0
    0|0
  • Hiç kimseyle :)

0|0
    0|0
  • Kimseyle karsilasmadim :)

0|0
    0|0
  • Hakan Akkaya kuzenim çok yakın arkadaşı o nedenle görüşürüz özge ulusoy ve çağla Şikel kuzenimin düğününe gelmişti. Erdem Kınay da düğünde calmisti. Yıllar önce zara ve yalın in konserine gitmiştim. Bide tarkan la sami Yusuf ü hatırlıyorum.

0|0
    0|0
  • Italya da 2012 yazında Balotelliyi yakından görmüştüm

1|0
    0|0
  • Rober hatemo ile, feribotta.
    Ona topsun işareti yapmistik :///
    O zamanlar cahildik yea

0|1
    0|0
  • ismail yk :))

0|0
    0|0
  • Kemal kılıçdaroglu" hatta fotolarm bile var kongreden. d

0|0
    1|0
  • Gülben ergen
    Cok severim sgdfjk

0|0
    0|0
  • Mahsun Kırmızıgül ve Alişan la karşılaşmıstım

0|0
    0|1
  • mahmut tuncer -.-

1|0
    0|0
  • Nihat hatipoğlu Halil sezai Mustafa ceceli son zamanlarda bunlar

0|0
    0|0
  • Tayanç Ayaydın
    Ceren Hindistan
    Zerrin Sümer
    Said Genay
    Barış Kılıç

0|0
    0|0
  • Görmedim unlu ben

0|0
    0|0
  • Mehmet Aslantuğ, Barbaros Şansal, Tarık Akan, Tolga Karel...

0|0
    0|0
  • Özge Özpirinçci ile karşılaşmıştım.

0|0
    0|0
  • Oğuzhan pehlivanoglu

0|0
    0|0
Yükleniyor...