Kızlar şiir dinleyen erkekleri nasıl buluyorsunuz?

Şiir dinlemeyi, yazmayı ve ya herhangi birşeyler karalamaya hastayım bazı kızlar aşırı tepki veriyor sizce neden?

0|1
90|6

En İyi Erkek Görüşü

• Sen o tarz kalpsizlere bakma biladerim. Şiir sevilmez mi dinlenmez mi? Şiirden yoksun bir zihniyet hiçbir medeniyete ilerleyemez. Kız vardır harbidir duygusaldır kalbi vardır yarası vardır ama kız vardır sen ona nasıl davranırsan davran ne dersen de birşey bilmez anlamaz ruhsuzdur...

20|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 90

• Takma sen onları. Şiir bu adı üstünde sevilmez mi. Bazen satır satır seni anlatır, eskilere götürür bazende içini acıtır ama tatlı acı. Sevdiğin birşeyleri yapmaktan vazgeçme. Bu millet kültürsüzlüğün zirvesine giderken sizler gibi olanları tebrik ederim.

0|1
    0|0
  • Ruh ikizimi buldum :)))

0|2
    0|0
  • "Hava ve kara limanları gibi, yer yer şiir limanları da olmalı; şiir trafiğinde yersiz tıkanmaları önleyecek limanlar."

.. demişler, doğru demişler. 😇

1|1
    0|0
  • şiir yazıldi ama sevgimi hurharca oldurunce. bunun pek bir ehemmiyeti kalmadı : ) not ( bence şiir yazan erkekler platonik takılmayı ister bilincaltinda )

0|1
    0|0
  • valla benim bir arkadaşım-erkek- tipini o kadar kötü bulurki. fakat şiir okur. denemeler yazar. kitaplar konusunda acayip biilgili bir insandır. şiir okumak sesine çok yakışır mesela. sırf bu yüzden bile çoğu kızın hoşuna gider. ilginç gelir. birazda bakımlı olsa bence ondan iyisi yok.

0|1
    0|0
  • İnsanin kendini ifade edebileceginin gostergesidir birseyler karalamak ve ben kendini ifade etmekten yoksun insanlarla zaten ugrasmayi pek sevmem. Sen buna ruhani bir bpyut ekleyebiliyorsan, dizelerin o ahengini seviyorsan ne mutlu sana. Bak romantizmden ya da bana yazilan ovgu icerikli iki uc satirdan bahsetmiyorum ben. Genel olarak biri bana nefretini dahi guzel guzel caninin acisini tatlii tatli yazarsa ben ona bile kapilirim gibime geliyor. Ben de boyle bir insanim ne yaparsin..

0|0
    0|0
  • Şiir gibi bakan kadınları şiirden anlayan adamlar sevmeli sevmeli ki ziyan olmasın o satırlar.. ;) Daha güzel ne olabilir ki isteyen istediğini diyebilir sen takılma kardeşim
    ..

0|1
    0|0
  • Şiir dinleyen erkek bir başkadır :) İki dize okusun bana Necip Fazıldan, Cemal Süreya'dan daha ne isterim :)) Şiir asilliktir. Zaten kültürlü insanlar anlar bundan.

0|1
    0|0
  • Ben de şiir yazıyorum , şiir de okurum bence bu biraz karşındaki kişinin ilgi alanlarıyla ilgili... Kızlar aşırı tepki veriyor derken?

0|1
    0|0
    • Şiir dinliyorum dediğimde tepki alıyorum işte şiir kaldımı şiir dinlenirmi malmısın vs gibi cevaplar alıyorum

• Şiir dinleyeni de şiir yazanı da minnoş oluyor. Amma ve lakin çok can yakıyorlar bunlar ve çok şıpsevdi oluyor geneli..

2|1
    0|0
  • Şiir dinlemeyi seven erkekleri şahsen. Konuşayım çok beğenirim. Şiir dinleyen erkek duygusal gelir bana hediye. Kadının dilinden anlar. Okumayı yazmayı kendini eleştiren geliştiren insanları severim. Şiir dinleyen erkek erkek duygusal bir adım öndedir.

0|1
    0|0
  • siir dinleyen hatta yazan erkek bulunmaz hint kumasidir bence. kadin ruhundan anlama kdina deger verme ihtimali diger erkeklere nazaran daha yuksektir. ayrica onlar duygusal ve romantiktir. sevdigi kadini mutlu eder bence cok iyi bir ozellik

0|1
    0|0
  • Şiir okumaya yeni yeni başladım aşırı bir siir hayranı değilim şu an için ama şiirden anlayan insan bir adim öndedir bence

0|1
    0|0
  • Şiir seven adamı daha çok severim. Sıradan bir insana göre artıları vardır.

0|1
    0|0
  • şiir iyidir , duyguların ifadesidir. ben severim

0|1
    0|0
  • bayılıyoruz biz onlara..

0|1
    0|0
  • Çok güzel

0|2
    0|0
  • şiiri sev şairi koru :) demişler. bir Edebiyat öğrencisi olarak çok güzel :)

0|1
    0|0
  • @poyraz1881 abiye katılıyorum

0|1
    0|0
  • off çocuğa bak derim. kaldımı böyleleri derim :))

0|1
    0|0
  • Bence dünyanin en güzel seyi 😍

0|1
    0|0
  • Ben de şiir yazıp okumayı severim ve öyle adamların da benim için yeri başka olur, özeldir onlar.

0|1
    0|0
  • benden bir adım öndedir demek:)

0|1
    0|0
  • aşık olmalık erkektir onlar... Adam gibi severler. Yaşar kemal Nazım hikmet vb.. kimler kimler vardır kalplerinde ne çekmiştirler yalnızlıkla mücadele edipte kendilerini şiirlere isyanlara vuran erkek çeşidi...

0|1
    0|0
  • Siir anlatamadigin duygular ve icerinde o kadar anlam oluyor ki. Cok iyidir bence

0|1
    0|0
  • Ben sevmiyorum ama kim sevdignden güzel sözler duymak istemez ben haric tabi bna bkma ben duygusuzum :D

0|0
    0|1
  • Kesinlikle cok guzel. Bu senin ruhunun ince oldugunu gosterir. Sanatla ugrasmayan insanlar kendini belli ederler. Seni yargilayanlar da onlardir zaten, onyargili ve anlayissiz kisiler.

0|1
    0|0
  • İyidir hoştur lakin vakti-zamanı vardır.
    Durup durup bi' şiir patlatan erkek çekilecek gibi değildir.

0|0
    0|0
  • şiir okuyan erkekler çok çekici oluyor

0|1
    0|0
  • Çok özeldirler bence.

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    60

Erkekler Ne Diyor 5

• Bak kardeşim. Kadınların çoğu erkeğin fiziken ve psikolojik olarak güçlü olmasını ister. Yani bir ayrılıktan sonra evde takılıp şiir dinleyen psikolojide bir erkeği beğenmezler. İlk önce güçlü olduğunu kanıtlayacaksın ondan sonra düşünceli olacaksın. Yani şiir dinlediğini ilk fırsatta söyleme hatta dinlemiyorum de daha fazla detaya girildiğinde belki söylersin.

0|0
    0|0
  • Şitede şair ve muzisyen var haberiniz yok hem yaziyor hem okuyorum ;) www.youtube.com/watch

0|0
    1|0
  • şiir mi :/ sevmem

0|0
    0|0
  • http://vo caroo. com/i/s1FU1 0NjC11p kendi yazdığım şiiri kendim seslendirdim (-: ayrıca sen nasıl istiyorsan öyle yap başkaları ne der diye düşünme

0|0
    0|0
  • kadınlar odundur bu konuda gözüm
    onların romantizmden anladığı pohpohlanıp şımartılmaktır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...