Şu tuhaf dünyanın içinde hiç kaybolduğunuzu hissettiğiniz oldu mu?

bazen kaçmak istiyorum hayattan. gözlerimi kapatıyorum. sanki sırtımdan beni bir şey tutuyor ve yükseliyorum. atmosferin dışına çıkıyorum. dünya gittikçe küçülüyor. uzayın sessizliği ve karanlığında buluyorum kendimi. bir huzur kaplıyor anlatamam. ama malesef gözlerinizi açıyorsunuz ve dünyaya hoşgeldin!

şu dünya öyle yabancı, sahte, riyakar gözüküyor ki gözüme bazen, ne hayatın içine karışma isteğim kalıyor, ne de diğer insanlarla bir saniye bile geçirme düşüncesi. size de olur mu böyle? dünyadan koptuğunuzu, yabancılaştığınızı, tiksindiğinizi, artık yorulduğunuzu hisseder misiniz?

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• E hissedersin tabi, yaşayan her canlı hisseder bunu ara ara.

Ama ben bazen arkamda herseyi bırakıp nereye gittiğimi bilmeden gitmek istiyorum. Sorun şu ki; ben kaybolmaktan korkarım..

1|1
    0|0
    • ben de ne zaman kaçıp gitmek istesem aklıma annem geliyor. onun ağladığını üzüldüğünü düşünmek tutuyor beni. yoksa çoktan gitmiştim.

• belkide annen de senin için aynı seyleri düsünüyordur, kim bilir.

Kızlar Ne Diyor 3

• Evet bir durumu çok düşündüğüm zaman bende böyle oluyorum her şeyden elimi çekmek istiyorum ve bu dünyaya fazla olduğumu düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • hepimizde oluyor öyle anlar sanirim. ben öyle anlarda ya sanatsal birseylerle ugrasirim,icimi bosaltmak icin birseyler yaratmak ortaya cikarmak ve konsantrasyonumu dagitmak icin, yada müzik dinlerim.insan öyle anlarda en iyi müzik dinleyerek baska düslere giderek kacabiliyor burdan benc :)

0|1
    0|0
    • evet ben de genelde bu buhran dönemlerimden hep bir besteyle çıkmışımdır. ya da bir kaç paragraf yazarak.

• hayal kırıklığı yaşadığım zamanlarda olur genelde

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bir çok insanın bazen dünyadan nefret ettiğini düşünüyorum

0|1
    0|0
  • bazen boşa yaşıyorz dediğim cok oluyor. Bu dünya yalan oldugunu söylediğim çok oluyor. ama işime gelmiyor demi dediğimde çok oluyor

0|1
    0|0
  • evet olur tabiki bişey için birsürü çaba gösteririm ama hiç bi şekilde istediğim gibi olmaz artık yorulmuşumdur işte böyle bi durumda oluyor bu saydıkların

0|1
    0|0
  • siteyi üstün yetenekliler bastı:)... bu ne arkadaş biri rüyadaymış gibi hareket eder biri ahiretten dünyayı seyrettiğini söyler biri de uçuyor:) ... Allah sonumuzu hayır etsin...

0|1
    0|0
  • Beşiktaş dolaylarında kaybolmuştum bir ara.. bir ara ama..

0|1
    0|0
Yükleniyor...