Romantizm ve dramın birlikte olduğu film önerisi var mı?

Romantizm ve dramın birlikte olduğu duygusal ve ağlatabilecek filmleri seviyorum. bana önerebileceğiniz film varsa bekliyorum.
Aşağıda verdiğim türde olursa sevinirim :)
İzlediklerim:
A walk to remember
the fault in our stars
dear john
the notebook

1|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• A walk to remember, the fault in our stars, dear john , the notebook bunları yazmaya gelmiştim ama hevesim kursağımda kaldı :((

0|1
    0|0
  • ben bişey söylicem eğer önyargılıysan o ayrı A WEREWOLF BOY kore filmi herşey var aslında ben çok begendim izlemeni tavsiye ederim bence sonuna kadar izle

0|0
    0|0
  • Çok az izlemişsin ya (: burning man tavsiye ederim kesinlikle leap year daki matthew goode oynuyor

0|0
    0|0
  • Grinin 50 tonu

0|0
    0|0
    • dün izledim :)

• Nasıldı sence :)

• sitelerde dolaşan 'bu film yasal p*rno dostum' muhabbetti yalan. okuduklarım ile kafamda canlananın çok altında kalan sahnelerdi :D
      Genel olarak iyiydi :)
      Sonu çok kötü bitirmişlerdi. muhtemelen gördüğüm en kötü sonlarlardan biriydi

• Live rosie kesinlikle tavsiye ederim :)

0|0
    0|0
  • Fanaa

0|0
    0|0
  • Amelie romantik komedi tarzı.
    Cindirella man dram aşkta var elbet bayılmıştım.
    Django atraksiyon aşk harika.
    The illusionist
    The prestige

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Control, hayatımda tek bir defa bu tür film izledim o da tv'de rastgele önüme çıkmıştı normalde korku, aksiyon, vahşetli filmleri severim dostum

0|0
    0|0
    • saol :) ben her tür filmi severim. Çok geniş yelpazem var :D
      ama şu aralar izlerken ağlayabileceğim filmler izlemeyi seviyorum. yoksa kan vahşet korku macere bilimkurgu ne ararsan izlerim :)

• Bu dediğim film iyi tavsiye ederim kardeşim

• Not seni seviyorum.
    Hatırlamacak bir anı (kore ) ve özcan denizin evim sensini tırtıkladıgı film
    Bir milyonerin ilk aşkı (kore)
    İzlemediysen bunları buyuk kayıp eger hosuna gıderse kore filmleri bide
    Papatya var

0|0
    0|0
  • Romantik-Sinan Çetin yapımı teoman ve okan bayulgen oynuyor. benim çok hoşuma gitmişti film

0|0
    0|0
  • The Theory of Everything

0|0
    0|0
Yükleniyor...