Bara gidip içki içmeyen insan?

bara gidip içki içmeyen insan dikkat çeker mi sadece eğlenmeye güzel vakit geçirmeye gitmet için

0|0
6|22

En İyi Erkek Görüşü

• bara içmek için gidilmez ki. eğlenmek için gidilir. ki herkes de alkol kullanacak diye birşey yok.
    sen kendinden sorumlusun. kimin ne dediğini düşünürsen eğlenemezsin. boşver diğerlerini eğlencene bak

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim yorumun için anlayışlı bir yorumdu en azından

• içmeyen çok arkadaşımla bara gittim, gayette güzel eğlendik.

Erkekler Ne Diyor 21

• İçki içsin içmesin, "bar insanları" komple eziktir, barlar-diskolar-kulüpler beyin uyuşturma mekanıdır çünkü. Sosyalliğin ve eğlencenin daha iyi yöntemleri vardır

0|0
    0|0
  • Amacın bardan erkek mi düşürmek anlamadım :/
    Ben öyle ortamlara gitmem o ayrı zaten.

0|0
    0|0
  • Bara gitmem içki içmem dans etmem,
    Ama dansa karşı çekingenlik ten falan değil, bilmiyorum öğrenmedim. sa de ce erkeğin dansa ihtiyacı olmadığını düşünüyorum. Karşıda bir sanat okulu var akşamları dans dersleri veriliyor. Gitsemmi diye düşünüyorum...

0|0
    0|0
  • Bknz ; Çoğunluğa ayak uydurmaya çalışan arkadaş tipi ( Temsili değil )

0|0
    0|0
  • barda içki içmiceksen neden ordasın? bir işletme sahibi yönünden düşün?

0|0
    0|0
    • konser için canlı müzik dinlemek için

• ya bu konu cidden bu kadar sorun yaratıyor mu herkes içmem için psikolojik baskı yapıyor sanki

• olması gereken o bacım? adam milyarlar harcamış oraya belediye parkımı orası adam para kazanmıcaksa neden açsın mekan canlı müzik için adam getirip para ödesin adamlara?

• kahvede bile çay içmeyene kötü kötü bakıyorlar barda düşün bide:DDD

0|0
    0|0
  • Tepki koyuyolar dolaylı meyve suyu iç oda içki parası bildiğin geçirirler her turlu gitme gidecek yermi yok

0|0
    0|0
  • dikkat çeker ama 3-5 saniye.

0|0
    0|0
  • Bilmem. hiç gitmedim.

0|0
    0|0
  • aynen ben soda ıcerım :) sorun yok dıkkat cekmıyor

0|0
    0|0
  • yalnız mı olacaksın?

0|0
    0|0
    • evet bak şöyle anlatayım en iyisi ona göre cevap verin olur mu benim çok sevdiğim bir sanatçı kafe bar tzarı bir yerde konser verecek ben de gidip canlı canlı dinlemeyi çok istiyorum dinleyeceksin de ne olacak demeyim sizinde merak ettiğiniz gidip görmek istediğiniz sevdiğiniz bir sanatçı vardır mutlaka neyse benimle gelecek kimse yok ben de hep bekledim sonunda dinleme şansın oldu yalnızım diye bu konseri kaçırmak da istemiyorum hayatım da hiç bu tarz yerlere gitmedim ilk defa gidicem yalnızım ve içki içmiyorum sadece gidip müziğimi dinlemek istiyorum hepsi bu ve ilk olduğu için ne olur nasıl geçer bilmiyorum gidip gitmemekte bile kararsızdım ama kaçırırsam çok üzülürüm hepsi bu işte kaç gündür kafamı kurcalayıp duruyor

• milletin soyledığıne aldırma ve bu sakın kafanı kurcalamasın cunku sen eğer oraya gitsen bıle orayı yabancılıycaksın sevdiğin sanatcıdan belki zevk alamıycaksın. hiççç kasma rahat ol orası senınmiş gibi gir al kolanı meşrubatını iç. keyfıne bak sorun olcağını sanmıyorum

• inşallah.. teşekkür ederim

• Araba kullanacaktır. Üzerine gitmeyin)

0|1
    0|0
    • hayır sadece içki içmiyorum

• Erkeklere trip atıp etrafa negatif enerji yaymadığın sürece sorun yok. ;)

• Bara başka ne için gidilir? Diskoyu anlarım da.

0|0
    0|0
  • Saçma bir soru..

0|0
    0|0
  • İlla içmek zorunda değilsin ki eğlencene bak boşver gerisini kime ne herkes özgür

0|0
    0|0
  • barda eğlenildiğini nerden çıkardın genç insan...

0|0
    0|0
  • Kimsenin umrunda olmazsin keyfine bak

0|0
    0|0
  • Bara giden biri benim için yok hükmündedir.

0|1
    0|1
    • Neden peki

• Gitmek zorunda kaldin ozaman isindenmi ayrilacaksin veya birileri misafirin olarak geldi onu kiracakmisin

• @kahrman gitmek zorunda kalmam. Kalacak durumda olursam çeker evime giderim. Benim misafirim olacak insanlar bu tip aliskanlari olan insanlar değil.

• Yo ne alaka

0|0
    0|0
  • Çeker kendimden biliyom içki hiç içmedim ama hep dikkat çektim

0|0
    0|0
  • İlla içmekmi lazım. Bence saçma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bende de aynı dert var içki kullanmıyorum normalde. Konser varsa bilet parasını verip girmişsek kimse bir şey demiyor geçen gün de bir barın önünden geçerken içeri davet ettiler işte biz de yok teşekkürler dedik adam yeşil çay da var isterseniz dedi pek garipsemediler gibi.

0|0
    0|0
  • gece kulübüne gidip içki içmeyeninide biliyorum var öyleleri.

0|0
    0|0
  • çeker biz soda ya da meyve suyu içince tip tip bakarlardı :D

0|0
    0|0
  • Konsere gitmiştim. Ama içmedim. :D

0|0
    0|0
  • bir bira iç bari o kadar gittin.

0|0
    0|0
  • sıkıcı