SPARTACUS! evet bu diziyi izleyeniniz vvar mı? ya da hangi dizileri izliyosunuz?

gerçi dizi bitti ama ben daha yeni başladım ve çok iyi sardı çok beğendim, her izlettiğim kız arkadaşımın hiç birisi beğenmedi.

siz izlediniz mi? veya hangi dizileri izliyorsunuz ve bu dizi hakkında yorumlarınızı alabilir miyim?

benim izlediklerim , friends, game of thrones işte bir de spartacus

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Spartacus mu kaldı friends mi kaldı dicem ama ben de friends'i bitirmek üzereyim son 1 sezon kaldı. Süper diziler. Ayrıca şu an izlediğim diziler:
    Shameless
    The walking dead
    Sherlock
    Da vinci's demons
    Homeland
    Supernatural
    Arrow (sıkıldım ama bazen izliyorum)

0|0
    0|0
    • oha hepsini nasıl götürüyosun ben bir bir izleye izleye gidiyorum

• Yarım bırakmak benimde hoşuma gitmiyor ama ilk bölümlerdeki o "Oliver Queen is alive" repliği halen çıkmıyor aklımda. Yetti da :D @Saint_eren

• Hahahaha aynen baya baya ezberlemiştim :D @nyhuf

Erkekler Ne Diyor 3

• Bütün sezonlarini üc sefer izledim Spartacus un , harika bir diziydi , game of trones ve vikings lerinde hastasiyim

0|0
    0|0
    • oo dizi zevklerimin uyuştuğu biriisii görmeek güzel

• ozamanki roma yasamini cok iyi anlatmislar spartacuste

• Spartacus'ü bitir Game of Thrones başla henüz izlemediysen. Dexter falan diye kapılır gidersin zaten.

0|0
    0|0
    • game of thrones u izledim 12 nisanı bekliyoruz artıık

• Pardon ya yazmışssın en altaki kısmı boşluk bıraktığın için görmedim :D 12 Nisan gelsin artık diyoruz ^^

• yok sorun değil :D

• Abaza misin yaa bende izledimde full p*rno :)

0|0
    0|0
    • ne alakası var ki sevişme sahnesi sanki hiç görmediniz, her dizide var fakat bunlarda daha fazla ve sadece sevişme sahneleri olarak bakanlar sizler izlemeyin zaten böyle dizileri, hakkınıı verenler izlesin

• küfretcem şimdi olmıcak hey allam

Kızlar Ne Diyor 1

• Spartacus u izledim yani arena sahnelerini cok guzeldi
    Game thrones yeni sezonu bekliyorum
    Friends e bakiyorum arada bir
    Hannibal , himym , supernatural, american horror story falan uzayip gidiyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...