Green Day grubu severler?

Gizli Üye
Green day grubunu dinleyen ve seven kişiler var mı KS'de? Merakettim :D

Ben 2004 ekim ayından beri bu grubun sıkı bir hayranıyım kendi tabirimle "kemik hayran" sayılırım :)
Bende sadece American Idıot orjinal albümü var ki genelde cd almam, nerden baksanız 10 senedir, greenday hakkında poster bilgi röpörtaj toplayıp, resimleriyle kolajladığım kendi yapmış olduğum poster dergi hazırladım..
Meraktayım benim gibi sevenleri var mı acaba bu platformda :)?

Like sunday like rain 'i dörtgözle bekliyorum :) dvd si en yakın zamanda çıkar umarım..

Tam hayranı olmasanızda şarkılarını bilen,
ara sıra dinlerim diyenler de yorum atabilir :)

Teşekkürler...
Güncellemeler
+1 yıl
Ben grubu dinlediğini bildiğim, bir kaç kişiyi etiketledim :

@PinkyLady

@Hkgnvjmvg 💚

@sezginkara
Güncellemeler
+1 yıl
emily's army 'yi dinleyenler var mı peki?
Greenday hayranları bilir bu grubun bateristi billie'nin oğlu (joey armstrong) :)

Sizce babası gibi kült bir grup olabileceklermi yoksa greenday in mini şubesi olarak mı kalacaklar sizce :D?
Green Day grubu severler?