Türk futbolundaki amatörlüğün sebebi nedir?

tv'lerde çok tartışmalı futbol programları izliyoruz ,yorumcular çok abartılı konuşuyor iddalı konuşuyor,taraftarlarımız çok heyacanlı ateşli,herkeste bi enerji patlaması var .ama yapılan işe bakıyosun türkiyede futbol yok,tabi pazar avrupa olduğu için oraya göre konuşuyorum,peki biz neden bukadar ateşliyiz ortada koca bir hiç varken,3-5 pas yapamayan takımlar için ölüyoruz,en son 12 sene önce Gs ile uefa kupası,peki bu tv ler gazeteler bizi kandırıyormu

bu kadar yaygara nedir tiraj mı reyting mi ,ama aslında bunlar futbolun gelişimine zarar vermiyorlar mı? yorumlarınızı merakla bekliyorum .

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Avrupanın en vasat takımları bizim en iyi takımlrımızı yenebiliyorsa BRAGAlım bu işleri.Babalar ligini bırakıp Analar liginde birbirimizi yemeye devam edelim

0|0
    0|0
    • braglım bu işleri diyoruzda seneye aynı umutlar aynı heycanlar aynı hüsranlar devam ediyor lanet bi döngü

• umut fakirin ekmeğidir.Keşke Beşiktaşın aldığı gibi tüm takımlarımız avrupa yasağı alsa belki kendilrine çeki düzen verirler

• aynen katılıyorum para israfı umut israfı,hızlıca büyüyeceklerini sanıyorlar,abramoviç ın harcadığı paranın haddi hesabı yok geçen sene zor bela kupayı anca alabildiler.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Futbolcuların dahi futbolu vatan millet olayı olarak görmesi, duygusallığın organize olmaya engel olması artı kültür ezikliği.

0|0
    0|0
  • bu ülkede amatör taraftarlık oldukça,İzmir-Bursa-Adana-Eskişehirliler bile ne güzel takımları varken İstanbul takımlarını tuttukça birileri de bundan nemalanır biladerim kimse kusura bakmasın.Arz talep meselesi maalesef,adamlar halkın ne istediğini iyi biliyor

0|0
    0|0
    • doğru diyosun bencede her şehir kendi takımını desteklemeli,erzurumun yarısından çoğu gs'li ne alakaları varsa Gs ile bikere maçlarına gitmemişlerdir

• Amatör ruhlu basın,taraftarlar ve Kulup yoneticileri bu yuzden boyleyız .Yalnız en buyuk g.. basındır buda biline ;)

0|0
    0|0
  • Herkes birşey sallıyor boşver :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...