Bana şiir yazan çocuğu rüyamda gördüm, ne demek bu?

O zamanlar çok takmıyordum tipide fena değildi yani esmer mavi gözlü hoş bir tipti aslında ama bakışları tuhaftı hani mavi var mavi var onunki turkuaz gibiydi neyse bu çocuk bana şiirler yazardı il ikinciliği var hatta bende çoğunu okumadan çöpe atardım aradan 3 yıl geçti hiç görmedim ve dün gece rüyamda gördüm onu yanından geçip gittim sonradan farkettim o olduğunu ne demek bu?

Güncellemeler:
Kimse rüyamla ilgili bir yorumda bulunmadı oysa ki dedim yanından geçiyorum ama o olduğunu sonradan farkediyorum bu ne demek bir fikri olan yok mu gerçekten?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• 3 senedir olmadı. bi rüyalamı olacak. sabaha unutursun gider. unutmazsanda hak etmişin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• onun sana verdiği değeri keşke ona verseydin... belkide karşılık görmedi beddua ettii sana şimdide onu çekiyosun...

0|0
    0|0
    • Ohooo onun sevgisi için mi onu hayatıma sokacaktım öyle şey mi olur

• öffff sende varyaaa ne aptalca bi şey böyleee herkesin beğendiği şeyler var erkekler maç izler diye erkeklerle birlikte olma ozman... dediğim gibi bak bu devran döner bu bugün rüya ile diğer zamanlarda bi erkek çıkar karşına aşık olursun oda derki senin kara kaşın,gözün var veya senin görüşün şu ben senle birlikte olmam der anlarsın ne olduğunu...

• tamam anladımda neden bu kadar agrasifleşiyorsun ki seni üzecek veya seni kıracam hiçbir söz sarf etmiyor ha düşücenlerim sizi rahatsız ettiyse ÖZÜRDİLERİM

• kıçn açıkta uyumuşssn :)))

2|0
    0|0
  • Tam sopalıksın yemın dıyorum..Banada aynı seyı yaptı bırısı

neyse sen kaybetmıssın;)

1|0
    0|0
    • Biran Salih olduğunu sandım sayla başlayınca nickin:-D

• Belkide olan oldu benim haberimyok:-D

• Kim bilir belkide=)

• nasıl ne demek ya çocuk sana gerçekten aşıkmış meğerki bi daha şiiri çöpe atmada bi oku istersen

1|0
    0|0
    • 3 yıldır görmüyorum ki kaç mektubu çöpe attım:-Dşiir sevmem ben ya

• Allahından bul ! duygusuz şey gururlu şey. ziyan etmiş cancağızım çocuğuu...

0|0
    0|0
    • Şiir sevmem ya ne yapayım

• Sana odun lazım zaten. sırtına sırtına. kafana kafana.

Ah kaytan bıyıklım gitti. Fidan boylum gitttiiii!

• :-D

• vicdan azabı yaşıyor

0|0
    0|0
  • 4 vakte kadar evlilik.

0|0
    0|0
  • aklına gelmiş ve şimdi etkilenmeye başlamışsın

0|0
    0|0
  • vijdanın la alakalı bir ara sor isterseniz. kimse bana mektup yazmadı :(

0|0