Pi'nin Yasami'ni izlediniz mi?

Beni gercekten cok fazla etkiledi. Hayata bakisimi degistirdi diyebilirim. Tesadufen izledim ve iyiki de izlemisim diyorum. Filmi izledikten sonra 3 gun agladim neredeyse. İzleyeniniz var mi? Film hakkinda ne dusunuyorsunuz? Size gore Pi'nin sigortacilara anlattigi hangi hikaye gercek?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• 3 kere izledim
    1. si ilk izlenim içindi
    2. Si olayları kavramak için
    3. sü olayları anlamayla beraber tam anlamıyla izlemekti

1|0
    0|0
    • Peki sence hangi hikaye gercekti?

• Ben de kaplanli hikayenin gercek olmasini cok isterdim ama ikinci hikaye gercek olandi muhtemelen.

• Teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 9

• Evet izledim guzel filmdi.

1|0
    0|0
  • Güzel bir film baya popülerdi zaten bir ara

1|0
    0|0
  • anı yaşatan o duyguları hissettiren acayip sürekleyici güzel bir filmdi

1|0
    0|0
  • İzledim güzel bir filmdi

1|0
    0|0
  • Çok saçma bir filim. Yemin ediyorum bu kadar saçma film görmedim :D İnsanların nasıl zevkleri var yaaaa :D

0|0
    0|0
  • izlemedim adam izleyeceğim

0|0
    0|0
  • Konusu ne acaba?

0|0
    0|0
    • Gorunurde cok basit bir konusu var. Bir gemi kazasi sonucu kucuk bir filikada bir cocugun bir kaplanla mahsur kalisini ve hayatta kalabilmek icin cabalayisini daha sonra da "eger bu durumdaysak ondan korkmak yerine onu egitmeli ve onunla uzlasmaliyim" karari sonucu kurdugu dostlugu anlatiyor. Ama cok daha derin bir film. İzlediginde anlarsin eminim.

• Peki teşekkürler başladım şimdi 😃

• big fish çakması

0|0
    0|0
  • Pipinin yaşımını izledim ve beğenmedim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• O kadarda değil hayata bakışı değiştirecek kadar film çok güzel sürükleyici fakat finali garip geldi bana

1|0
    0|0
    • Benim hayata bakisimi degistirdi ama. Dinler, tanri, hayat vs... Tum bu kavramlar hakkinda kafamda belli seyler olustu. Sonu da beni uzdu acikcasi.

• Hmm evet inancı yitirmemek adına güzelbir mesaj vardı.
      sonu hüsran.

• O ikinci hikaye anlatilmamaliydi :(

• Listemde firsat olmadi daha

1|0
    0|0
Yükleniyor...