Teknolojimizi onlara mı borçluyuz?

En az 4 farklı uzaylı ırkı Dünya'yı binlerce yıldır ziyaret ediyor.

Farklı ırkların farklı gelecek planları var ve tüm uzaylı ırklarını tek bir tür olarak ele alamayız.

Irklardan biri "Uzun Beyazlar (Tall Whites)" olarak adlandırılıyor ve 2 Uzun Beyaz Amerikan Hükümeti ile çalışıyor. Bunların bazılarının insan gibi dolaşmalarına izin veriliyor.

Şu anda da Dünya üzerinde yaşayan Dünya dışı akıllı yaratıklar mevcut.

Çoğu uzaylı başka güneş sistemlerinden geliyor ama az sayıda da olsa Venüs, Mars ve Satürn’in aylarında ikamet edenler var.

Bir çok uzaylı ırkı gezegenimize karşı iyi niyetle yaklaşırken bazı raporlar küçük bir kısmının daha bencilce amaçları olabileceği yönünde.

Uzaylılar arasındaki genel konsensus, özellikle çağırılmadıkları sürece insanların işine kesinlikle karışmamak yönünde.

2 ile 12 arasında esas uzaylı türü olduğu düşünülüyor ama bu rakamı 80′e kadar çıkartan raporlar var. Bunların bir kısmı aynı insanlar gibi görünürken, bir kısmını tasfir etmek bile zor.

Dünya'nın uzaylılar hakkındaki gerçekleri öğrenmesi için süren çabalarını Toronto'da yaptığı bir konferans ile sürdürdü ve arkadaşları ve eşiyle birlikte gördüğü uzaylıyı anlattı. İki yıl ardından da Paul Hellyer, hükümetin uzaylılar hakkında gizli tutulan bilgilerin açıklanması talebinde bulundu. sizler buna inanıyor musunuz yoksa hepsi birer kurgu mu? yani evrende yaşan tek canlılar olduğunuzu mu düşünüyorsunuz?

0|0
2|10

En İyi Kız Görüşü

• Nat geo da bazen özlüyorum bu tarz belgeselleri mantikli geliyor bazen. Koskoca evren var ve sadece biz dunyalilar mi bariz? Muhakkak başka gezegenler ve irklar vardir

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Evrende yaşayan tek canlılar olduğumuzu düşünmüyorum. Fakat bunlar da kurgudan ibaret gibi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• neden insanların beyni yok mu ki teknoloji üretemesinler? uzaylılar kime borçlu o halde teknolojisini?

0|0
    0|1
  • Abartı bana kalırsa. Uzaylı yok demiyorum ama öncelikle bu kadar gizlenmeleri ve galaksiler arası gezegenler arası hızlı yolculuklar yapabilmeleri için çağımızın zilyonlarca yıl ötesinde teknolojiye sahip olmaları gerekir. Olabilir ama zibilyon tane uzaylıda var denilirse abartı olur.

0|0
    0|0
  • Valla en meraklı yerden yakaladın Hemen hemen her gün Teleskopla gökyüzünü incelerim (Gündüzleri komşuların evini :)) ama şu bir gerçek uzaylılar var 51. Bölge ile ilgili araştırmalar yap (Öneririm).

0|1
    0|0
  • Ben yalnız olmadığımızı ve iyi niyetli olduklarını da düşünmüyorum. Bkz:Ateş ile barut yanyana durur mu?

0|0
    0|0
  • Onları boşver. Sümerler daha zekiler...

0|0
    0|0
  • Bonzaiinin zararları şaka yapıyorum özelden kanıtlaya bilir misin

0|0
    0|0
  • Abartı geldi bana ama olabili

0|0
    0|0
  • Enteresan..

0|0
    0|0
  • Siyah giyinen adamları izliyorjm sandım piramitler hala soru işareti bunu unutmayın

0|0
    0|0
  • Bonzaiye ulaşmak bu kadar kolay mı oldu la

0|0
    0|2
    • yok senin beynine ulaşmanın zor oldugunu bildiğim için sorum belki arada bir düşüne bilirsin.

Yükleniyor...