Teknolojimizi onlara mı borçluyuz?

En az 4 farklı uzaylı ırkı Dünya'yı binlerce yıldır ziyaret ediyor.

Farklı ırkların farklı gelecek planları var ve tüm uzaylı ırklarını tek bir tür olarak ele alamayız.

Irklardan biri "Uzun Beyazlar (Tall Whites)" olarak adlandırılıyor ve 2 Uzun Beyaz Amerikan Hükümeti ile çalışıyor. Bunların bazılarının insan gibi dolaşmalarına izin veriliyor.

Şu anda da Dünya üzerinde yaşayan Dünya dışı akıllı yaratıklar mevcut.

Çoğu uzaylı başka güneş sistemlerinden geliyor ama az sayıda da olsa Venüs, Mars ve Satürn’in aylarında ikamet edenler var.

Bir çok uzaylı ırkı gezegenimize karşı iyi niyetle yaklaşırken bazı raporlar küçük bir kısmının daha bencilce amaçları olabileceği yönünde.

Uzaylılar arasındaki genel konsensus, özellikle çağırılmadıkları sürece insanların işine kesinlikle karışmamak yönünde.

2 ile 12 arasında esas uzaylı türü olduğu düşünülüyor ama bu rakamı 80′e kadar çıkartan raporlar var. Bunların bir kısmı aynı insanlar gibi görünürken, bir kısmını tasfir etmek bile zor.

Dünya'nın uzaylılar hakkındaki gerçekleri öğrenmesi için süren çabalarını Toronto'da yaptığı bir konferans ile sürdürdü ve arkadaşları ve eşiyle birlikte gördüğü uzaylıyı anlattı. İki yıl ardından da Paul Hellyer, hükümetin uzaylılar hakkında gizli tutulan bilgilerin açıklanması talebinde bulundu. sizler buna inanıyor musunuz yoksa hepsi birer kurgu mu? yani evrende yaşan tek canlılar olduğunuzu mu düşünüyorsunuz?


0|0
210

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 10

Yükleniyor...