Resim sergimiz için müzik önerisi yapabilecek olan var mı?

Merhaba arkadalar,
Küçük çaplı bir resim sergisi düzenlemeyi düşünüyoruz arkadaşlarımla birlikte. İş bölümü yaptık, görsellik ve müzik kısmı bana ait. Mekanımız oldukça geniş ve ferah. Çeşitli ışıklandırmalar ayarlamayı düşünüyorum. Ama en önemlisi müzik. Kendi oluşturduğum bir liste var fakat mükemmele olması gerekiyor. O yüzden tavsiyeleriniz benim için çok çok önemli. Hafif tempolu, RESİM SERGİSİ İÇİN UYGUN (Barok müzik vs.), birkaç müzik öneriniz varsa ve yardımcı olursanız çok sevinirim.
Teşekkürler.

Güncellemeler:
Her neyse arkadaşlar, ben bir şekilde aşağı yukarı beş saatlik bir liste çıkarırım. Bu soruyu iyi ki sormuşum, birçok şeyi oturtmamı sağladı. Türkiye'nin bugün neden böyle bir ülke olduğunu ufacık bir örnekten bile çıkarabilirmişiz aslında.

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• belki aradığın tarz değildir chopenin güzel eserleri var hoş olur bence

0|0
    0|0
    • Chopin? Klasik müzik. Aradığım şey.

• Hayır. Etik olarak uygun değil.

• sanırım yanlış anlaşıldım fevri davran demedim bu konuda emeği geçen insanların bilgisi dahilinde olur du ve sadece bir fikirdi. sadece sergiyi merak etmiştim

Erkekler Ne Diyor 13

Kızlar Ne Diyor 5

• 2|0
    0|0
    • Özür dilerim ama ben kişisel müzik listeme bile almam. Dediğim gibi daha çok barok tarzı bir şeyler düşünüyorum. Bir liste oluşturdum ama daha iyi müzikler bulabilirim umuduyla buralardayım, sen de görüyorsun, millet olarak eksiğiz sanırım bu konularda. Kimsecikler klasik müzik dinlemiyor anlaşılan.

• zevkle dinlerim ben bunu hakarete gerek yoktu neyse.

• Nouvelle Vague şarkılarına bir göz atmanı tavsiye ederim. Özellikle 'Ever fallen in love'
    Bir de Nicolas Jaar 'i say'

2|0
    0|0
    • Ovv nicolas, severim. Resimlerimiz soyut. Örneklerin zaten benim tarzım, radyoda dinletirim millete ama sergi dediğinde oturmuyor. Yukarıda da bir arkadaşa dediğim gibi, 'eğreti' durur, eksik, yarım, uygunsuz.

• Haklısın şarkıyı resimle uyuşturmak aşırı derecede zordur çaba ister. Resimleri görmedigim için direkt olarak aklıma bunlar geldi.

• sergi diyince aklıma nedense hemen bu şarkı geldi işine yarar mı bilmem ama link atamadığım için adı: Crystallize - Lindsey Stirling (Dubstep Violin Original Song)

1|0
    0|0
  • Fransizca sarkilar cokoş olur

1|0
    0|0
  • Sergide calinacak muzik klasik ve opera olabilir

1|0
    0|0
Yükleniyor...