Dövme bazılarının yaşam biçimidir?

bizimde mesleğimiz :) ıstanbul içinde dövme yaptırmak isteyenler var mı?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Aklimda cok manyak bir dovme varda abdest dalgasi yuzunden kafam karisiya

0|0
    0|0
    • Ayrıca şunu söylemeliyim ki dövmeli kişiler abdest alabilirler çünkü dövme olan yerden içeriye su giriyo girmese deri çürür. Yinede kendi tercihin :)

• murekkepli kalem olayi hani cocuklsr dovme yaptirir 1 haftalik silinmeye baslayincada murekkepli kalemle ustunden giderler. arkadasim dovmeyibyaptirdi ve 1 yil sonra renk resmen turkuaza dondu. her neyse brn yakin bir zamanda yaniniza ugricam

• Dediğim gibi kullandığı mürekkeple ilgilidir. Mutlaka beklerim.

• İtina ile dövme yapılır diyeyim madem :D

0|0
    0|0
  • Var cok degişik bişi yaptırcam

0|0
    0|0
  • Ciddi misin istiyorum nerede yeriniz

0|0
    0|0
  • me :)

0|0
    0|0
  • Ben yaptırdım pişmanım silin şunu :D

0|0
    0|0
    • Yok yok dövmenin kendisinden yaptırdıgıma pişmanım tamamiyle sildirmek istiyorum asıl amacım o engel olusturuyor sürekli bana

• Benim size vericeğim bir krem kendiniz uyguluyorsunuz uyguladığınız bölge kabuk tutucak yaklaşık 1 ay sonra kendiliğinden soyulucak ve hiçbir iz bırakmıyo kendim de kullanmıştım.

• . Garanti veriyosun yani? vermiyosan bozuşuruz söyleyim ciddiyim :) fiyatı nedir

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben yaptıracağım. Bir arkadaşım var Antalya'da şu an ama şehirleri gezmeye başlayacak. İsim vermeyeyim, tanıyorsundur muhtemelen. Onunla konuştum, kafamdaki şeyleri anlattım, o anlattı, ben anlattım, o anlattı vs... Dövme yaşam biçimidir evet ama herkes dövme sanatçısı değildir bence. Gerçekten 'berbat' demek istemiyorum sonuçta eser sayılır ama çok kötü yapanlar var.

0|0
    0|0
    • Evet demende bir sakınca yok gerçekten berbat olanlar var ama ben eserlerime güveniyorum. Yazları bizde antalya bodrum gibi yerlere gidiyoruz tanıyorumdur muhtemelen arkadaşın varsa ona yaptırmalisin.

• 'Ama çok para istiyor' muhabbetine girersem muhtemelen kaçarsın :)) Öyle olur ya genelde, sevmezler o müşteri tipini

• Dövmeyi seviyorum ama yaşam biçimim falan değil

0|0
    0|0
  • tttükkan ismi verseydin

0|0
    0|0
  • Geçici dövme ortalama ne kadara yapılıyor? İstiyorum ama çevrede bulamadım dövmeci. Anadolu da mısınız Avrupa da mı? ^^

0|0
    0|0
    • Çok teşekkürler kaydettim numarayı sayfayı, yaptırmaya karar verirsem bir ziyaretinize gelirim ^^

• Mutlaka beklerim. Teşekkürler :)

Yükleniyor...