İnsan kırkayak?

İnsan kırkayak adlı filmi izlediniz mi türüne göre nasıl film izlemeye değer mi?

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Imdb puanına bakabilirsin.

0|0
    0|0
    • 7 falanmış izliyim barii :) teşekkürler pek bakmıyordum ben öyle, konusu ilgimi çekti sadece o yüzden sormuştum :)

• 7 ise çok iyi.. İzle..

• tam psikopat bir film. ruh hastası bir yapım

0|0
    0|0
  • Hayırr.. Yine mi bu film? :D

0|0
    0|0
    • Neden daha önce de mi sorulmuştu?

• Ben iptal :D

• Haha.. Aynen bu şekilde değiştiriyorum konuyu genel olarak :D

• 2 sinide izledim psikopatca guzel bir film :)

0|0
    0|0
  • O filmi bana uygularmısın? Beni kendi anüsüne dikermisin? ya da japon yapıştırıcısıda kullanabilirsin :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• yarisini falan izlemistim igrenc bir film. psikopat bir adam kacirdigi 3 kisiyi birbirine dikiyor. birinin anusu digerinin agzina denk gelecek sekilde. ondekine de kopek mamasi veriyordu sanirim sonra birinin tuvaletini arkasindaki onun tuvaletini de en arkadaki yemek zorunda kaliyordu. kesinlikle igrenc.

0|0
    0|0
    • Aynen bunu biliyorum ilgimi de bu yönü çekti zaten. Midesizimdir ben biraz :)

• En az 5-6 defa izledim, her izlediğimde de aynı zevki aldım. Ama izlerken bir şeyler yiyip içmemek mantıklı olur :D

0|0
    0|0
  • +21 bir film bir doktor kaçırdğı insanların ağzını öbürünün anüsüne dikiyo tek bir dolaşım sistemı ve tek bir boşaltım sistemi yapıyo bu tarz fimleri miden kaldırıyosa izle banada çok ilginç gelmişti

0|0
    0|0
    • Midem gayet sağlamdır, bunlar ufak kaçar :D

• aynen bende öleyimm :D:D nerde kan revan içinde film hepsini izlerim :D:D

• Ben pek film izlemezdim video, fotoğraf falan :)

• miden kaldırırsa izle. ama değmez. yanında birşey yeme içme yeter

0|0
    0|0
    • o konuları aştım ben çoktan etkilenmem konusu ilginç geldi o yüzden izlemek istedim ama çoğu kişi izlemeye değmez diyor bilemedim imdb 7 olsa da

Yükleniyor...