Monoton bir ilişkiyi nasıl canlandırırsınız?

Bunu aslında merak ediyorum, yani özellikle kızlar, biliyorsunuz bir müddet sonra ilişki bazen sIkıcı oluyor, herşey yolunda, ama erkek arkadaşınız yoğun, o yüzden fazla konuşma imkanınızda yok, yinede ufakta olsa mesajdan neler yazabilirim.. o hemen canlanıyor ben birşey yazdığımda zaten.. sadece ne yazardınız? içini kıpır kıpır etmek istiyorum :))

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• canlandırma ihtimali çok düşük ama siz yinede birbirinizden bir müddet uzak durun belki birbirinizi özlersiniz.bende ilk öğrendiğim zamanlar araba kullanmaktan çok zevk alırdım ama şimdi çok monoton geliyor.aynı ilişkilerde böyle.

0|0
    1|1
    • biz zaten birbirimizi bir aydir gormuyoruz. ramazandan dolayi. yoksa zaten yine iki haftada bir , bir haftada anca. o yuzden telefonlara kaliyoruz, o hic aramaz bende aramam. mesajlasiriz. ama bu aralar ne o pek yazar nede ben. onceleri yine mesajlardada muhhabet edebiliyorduk:(

• arkadaşım ömür boyu mesajlaşmak mı istiyorsun ben şimdi anlamadım monotonluktan kastın tam olarak ne,cinsel anlamda mı monoton,yoksa sana eskisi kadar fazla ilgi mi duymuyor,nedir yani,telefonda mesajlaşma olaylarını liseli çocuklar yapıyor yani illaki bir yerde kesilecek mesajlaşmalar vs.ler bunun önüne geçilmez yani,zengin olsan bile bir müddet sonra paradan sıkılıyorsun böyle bir dünya işte.

• oda zaten kontore para yetistiremiyor, enson iki gun ondan haber almadiydim kontor yuzunden.. seni iyi anliyorum ve haklisin.. tabi mesajlasma onemli degil.. ama benim huyum batsin.. biz arada bir bulusuyoruz canli cook iyi.. ama mesela telefon acmaz bana, ben acarsam cook uzun konusuruz anlasiriz ilgi gosterir.. ama mesajlasmalara gelince ne yapiyorsun, sunu bunu der kesilir.. yani kisa kisa. once az cok yazardi. beni merak etmesini isityorum hepsi bu.. mesajlarda belli olur.. ama yazmiyor

• beraber tatile gidelim diyebilirsin..dediğin gibiyse eminim isi gücü bırakır :)

0|0
    1|0
  • Buluşacağınız zaman çok yakın değilse konuşmaların altını biraz ısıtmak iyi gelir.

0|0
    1|0
    • yakinda bulusuyoruz nihayet! ramazan ayindan dolayi ara verdiydik, cok zor oluyor.. iki uc gun sonra bulusuruz

• diyecek mecbur! yoksa cekecegi var benden :P

• seni çok özledim falande süprizler yap ona

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 5

• motonluğu kırmaya çalışırken aşırı ilgilenen fazla üstüne düşen biri olmamaya dikkat etmelisin. bence küçük bi sürpsiz.. imkanın varsa one yemek yap ya da hiç olmadı sevdiği kek kurabiye gibi bişi yap çeşit çeşit.. hediyelik eşya satan seylerde falan tüller oluo bebek odalarında kulanıolar ya hani..onlardan al renkli renkli kurdelelerle paketle güzel bi kutu yap içine notlar yaz gönder.. ya da piknik sepeti hazırla pikniğe gidin falan.. müzik çalar falan al yanına... bi de her ne denersen bana da söyle olur mu :))

0|0
    0|0
    • Cok guzel fikir bunlar canim, ama benim onunla boyle vakit gecirmeye imkanim olmuyorki:( haftada belki 1 defa bulusuyoz, oda anca 2-3 saat. ve gizli.. ama kurabiye belki yapar gotururum:)

• pahalıya kaçmadan yapılcak en hoş sürpriz bence.. hem aa kız bana hediye aldı diye ezilmez.. hem el emeği oluşuna sevinir.. hem de şaşırır ve gülümseeer :))

• tamam canim fikrin icin cok sagol. bunu ilerki zamanlarda deniyecem:)

• Iliskinizin boyutunu bilmiyorum ama ona guzel suprizler yap,notlar birak haberi olmadan. Senle ilgilensin diye cok kasma isi varsa vardir elinden pek bir sey gelemeyebilir. Dusundurucu mesajlar at o an seni ozlesin,istesin. Ona destek oldugunu belli et. Sekerlikler yap ama araya seytanliklar kat.

1|0
    1|0
    • Evet, kesinlikle boyle yapmalisin

• Tek bi mesajla hallet isi. Cikaramasin seni aklindan yeniden pesine takilsin. Ama sakin benle ilgilen uhuuuuu neden benle ilgilenmiyorsun uhuuuhuu falan yapma

• ne yapiyim ozaman?:)

• fazla görüşme imkanınız yoksa fazla ilgi bekleme ve fazla ilgi de gösterme, kaçan kovalanır taktiğini uygulamak böyle durumlar için çk işe yarar

2|0
    0|0
    • birbirimizi bir aydir gormedik ramazandan dolayi.. normalde bir haftada veya iki haftada goruyoruz.. yakinda bulusacagiz. ve senin dedigini uyguluyorum zaten. ne kadarda sevsem onu ilgilenmek istesem kendimi tutuyorum, ama onda bir degisiklik yokki ayni, sadece ilk hep o yazar. kisa mesajlar iste..

• arkadaslik teklifi gonderdim, mesajlasmak isterim seninle canim:) senin sIkintin varsa paylasabilirsin benimle.. benim cok cunku:))

• onayladım canım, benim de zaman zaman çk oluyor, msjlaşalm :)

• gecenin bir yarısı seni özledim diye mesaj yolla eminim hiç bir şey onu bu kadar heycanlandırmaz

0|1
    1|0
  • daha önce diyen oldu mu bilmiyorum ama "ona küçük sürprizler yapın."hahah:))

0|0
    1|0
Yükleniyor...