Hitler bize saldırmadı. Bu nedenle ona sempati duyuyor musunuz?

Hitler bize saldırmadı . bu nedenle ona sempati duyuyor musunuz? hayatımda en çok merak ettiğim sorulardan birisi budur arkadaşlar.

0|0
12|11

En İyi Kız Görüşü

• bir kadına tecavüz edildiği haberini okuduğumda,gece vakti dışarı çıkmama rağmen bana tecavüz etmeyen tüm mütecavizlere minnettar kalıyorum.evet.

1|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• binlerce insanı katletmiş, osmanlı zamanında olsaydı görürdüm onu kımıldayamazdı yerinden! hiç bir sempati duymuyorum. dünyanın gözü önünde uyguladığı zulumle tarihe heçmiş pisliğin teki işte.

0|1
    0|0
  • hayır tabiki. ama sırf bize saldırmadığı için sempati duyacak kadar sığ olan kişiler var maalesef..

0|1
    0|0
  • içindeki faşist aşkına bu bitek senin aklına gelirdi ekinok.

1|1
    0|0
  • hitler birtek yahudilere degil müslümanlarada eziyet etmistir ama nedense sadece yahudilerin eziyeti anlatiliyor

0|0
    0|0
    • Yahudiler sünnetli olur. Hitler bu şekilde yahudileri tespit ediyordu. Fakat müslümanlar da sünnetli olunca arada Müslümanlar da kamplara gönderiliyordu.

• Tabiki hayirr ! ! Bize saldirmayabilir ama saldirdiklari insan değilmiydi..onca insani gazladi sonra yakti..cocuklari anneleri babalarindan kopardi..şu anki zamanda onun sayesinde halen irkcilik var..ole birisine nasi sempati duyulurki..

0|0
    0|0
  • Ben ruh hastası şovenistlere sempati duymam.

0|1
    0|0
  • Osmanlı tarihini de sen yazıyorsun

II. Dunya savaşını da Eko

0|2
    0|2
  • ben hitlere yahudilere saldırdığı için sempati duyuyorum desem

0|0
    2|2
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • hitleri insan olarak sevmiyorum ama adam fena zeki hayranım diyebilirim

0|0
    0|0
  • hayır duymuyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• kuzeydeki rus nisaların cihanşümul güzellikleri nedeniyle Stalingrad meydan muharebesi vukuu bulmuştur. burada takadi kesilen hitler'in mecali kesildiğinden bize saldırmadı.bu nedenle, nefsani ve cismani düşüncelerimi ön plana çıkardığımda, rus nisalara sempati duymak benim için evleviyet ve evveliyet arz eden bir husustur.

0|0
    0|0
  • Amerika da bize saldırmadı

sevelim mi

Ama böyle sempati duymaya devam eden yöneticilerimiz olursa

işgal yakındır

0|1
    0|0
  • 1933-1943 yılları arasındaki Türkiye-Almanya ticaret mevzusu araştırılsa niye saldırmadığı anlaşılır. Türkiye Nazilere maden kaynakları satıyordu. Savaşta üstünken de onları tutuyordu, ne zaman ki 1943'te Sovyetler Nazileri püskürttü Türkiye de birden taraf değiştiriverdi. Kim güçlüyse onun peşine takılırız biz. Bir de dünyada sempati duyulacak adam mı kalmadı?

0|0
    0|0
  • hitlerin bize saldırmamasının nedeni bizleri sevmesi değildir savaş alanının genişlemesini istememesidir ama ben yinede hitlere sempati duyuyorum

bir lafında

dünyanın en iyi ülkesinin sanayisi almanlardan ordusu türklerden fahişeside fransızlardan olur diyor

bide yahudileri öldürmesi iyi bence şuan müslümanların çektiği kavimdir yahudiler

illümünati düşkünü şerefsizler

0|0
    0|0
  • duymuyoruz, saldırmadıysa vardır bir çıkarı zaten. öyle Türklerden çekinirmiş safsatalarına inansam sempatim olurdu ama aklım, mantığım yerinde çok şükür.

Gücünü bölmek istememiştir, kaldı ki o zihniyette adam anlaşma vb tanımaz zamanı gelince çökerdi fırsatını bulamamıştır, şartlar olgunlaşmamıştır

0|0
    0|0
  • Ben kendim bir Müslüman olarak Allah düşmanları olan kafirlerin hiçbirine sempati duymuyorum.

0|0
    0|0
  • N'alakaaa?Hitler'e sempati duymak için bir neden değil bu.

0|0
    0|0
  • hitlerin beğendiğim tek bir yanı var.ülkesini ele geçirmek isteyen yahudilere boyun eğmedi, savaştı.bush gibi obama gibi yahudi köpeği olmadı.

0|0
    1|0
  • hayır zamanı gelince bize saldırcaktı cünkü

0|0
    0|0
  • 1-Atatürk

2-Stalin

3-Hitler

Sıralamaya göre tarihte en çok sevdiğim devlet adamları.

0|0
    0|0
  • 1. dünya savaşında yanlarında yer aldığımız için saldırmadı dostum..yoksa bizi sevdiğinden değil..ayrıca faşist gerizekalının biridir...

0|1
    0|0
Yükleniyor...